Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bele mennyek ?

Figyelt kérdés
A barátom azt mondta hogy túl vékony vagyok neki én őt imádom de ő mondja hogy hizzak pedig nem vagyok vékony és segít benne csak hizzak meg nem tudom mert tényleg nagyon szeretem őt már egy éve mindjárt hogy együtt vagyunk és nem szeretnék vele szakítani de ez nekem fura

2023. aug. 22. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
A kaptafákat tenyleg hamar megunják. A pasik szeretik azokat akiken van mit fogni mert az izgato nekik.
2023. aug. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Menny bele. Mennyekbe bele ne menj.
2023. aug. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Csak a magyar tanárod ne "mennyen beléd.
2023. aug. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Mennyen az ő bele!
2023. aug. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem értem?!

Így ismert meg, így szeretett beléd, így tetszettél meg neki , ahogy most kinézel, most meg azt akarja, hogy felszedj pár kilót?

Fura egy srác!


Kössél vele alkut.

Állítsd kihívás elé,miszerint te felajánlod neki, hogy rendben, azon leszel, hogy a kedvére tegyél és lesz rajtad pár kiló plusz, de cserébe ő meg nővessze meg a farkát sokkal nagyobbra és hosszabbra.

2023. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
5-ösnél a pont.
2023. aug. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a "mennyek" után az a fura, hogy mindezt képes voltál egy mondatba leírni.
2023. aug. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!