Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyamatosan ordibál velem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan ordibál velem és tegnap megütött beszélgessek el vele vagy inkább nyugisan mennyek el ?

Figyelt kérdés

Persze én se vagyok ártatlan én is ahelyett hogy rá hagynám vagy bocsánatot kérnék vissza kiabáltam. Haza jött munka után ott szerintem lehetett valami gond mert nagyon ideges volt ki szedtem neki a kaját csináltam neki teát is eddig még minden nyugis volt...... Este 9/10 körül a kutyája be piszkolt és velem kezdett el veszekedni hogy miért nem vittem le és mondtam hogy voltunk lent és ő is nyugodtan le vihetné mivel az övé. Ebből ki indult ismét a vita és még ütött. Nem lehet vele beszélgetni normálisan mert rögtön kiabál.

28/N

32/F

(5 éve vagyunk együtt)


2023. febr. 3. 15:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
7%
Beszéld ezt meg vele, mert ezz nem jó. Dobd ki amúgy, ha nem bír az erejével.
2023. febr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Hát te dolgod, én megveretném a helyedben a barátaiddal, de ha ez nem játszik akkor lépj le.
2023. febr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
21%
Nője van lebukott :D
2023. febr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fizikai erőszak semmilyen szinten nem tolerálható egy kapcsolatban, ez egyáltalán nem normális. Nem is vagytok már annyira fiatalok. Ez idővel csak rosszabb lesz.
2023. febr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
7%
Nagyon meg ütött? Vagy csak épp hogy hozzád ért ? Ti nők szerették dolgokat túl reagálni :D
2023. febr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
#5 nem reagálom túl. Úgy ponov vágot hogy le estem a földre ! Ez nem tulreagálás szerintem
2023. febr. 3. 15:34
 7/27 anonim ***** válasza:
92%
Én csak szépen nyugisan lelépnék. Az ilyennel mégis mit akarsz megbeszélni, aki ezen kiborul, hogy akár ő is levihetné a (saját) kutyáját sétálni? Így, hogy még meg is üssön? Írod, hogy nem lehet vele beszélgetni, mert mindenért kiabál, akkor mégis mit vársz az újabb próbálkozástól? Lépj le nyugiban, aztán vissza se nézz.
2023. febr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretnél vele megbeszélni ezek után? Szerinted ebből még lesz boldog párkapcsolat?
2023. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
65%
Azt akarja hogy elhagyd. Van neki más. De nem képes kidobni téged. Inkább kiprovokalja. Egyre nagyobb fokozatra fog kapcsolni hogy lépj már ki a képből.
2023. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
9 a férfi állat 🥸🥳😁😁😁
2023. febr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!