Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem rég jelezte felém egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég jelezte felém egy nagyon izgató 20 éves csajszi hogy lefeküdne velem. Küldött is ruha nélküli képet magáról. Az a baj, hogy a hölgyet ismerem. Történetesen a párom unokahúga. Szerintetek bele mennyek a dologba?

Figyelt kérdés
A probléma ott kezdődik,hogy annyira lelki ismeretes vagyok,hogy ha megtenném akkor utánna annyira nyirna a lelki ismeret,hogy bele halnék. De viszont izgatja a szexuális fantáziám annyia,hogy szinte minden nap rondolok rá milyn jó is lenne ha eltöltenék vele egy kis időt. Szerintetek mit csináljak? ha erőt veszek magamon akkor egy idő után nem fogok majd rá gondolni? Mit csináljak hogy ne ezen a dolgon járjon az eszem?Tiszteletem a párom és amióta 2 éve kibékültünk nem léptem félre, azelőtt is csak 1 alkalom volt. Trollok kiméljenek.

2013. ápr. 8. 14:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Küldd hozzám az unokahugit...majd én tesztelem neked és elmondom milyen volt.
2013. ápr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha tiszteled a párod akkor ne tedd meg. Szar helyzet tényleg, de én amondó vagyok az ember akkor élje ki magát amikor egyedül van, kapcsolatban meg tartson a gerince :) A kiscsaj nem fog elpárologni ott lesz még akkor is ha már esetleg valamiért nem leszel a pároddal. És ha most ennyire felizgattad hogy pucér képet küldözget akkor később se lesz nagy cucc behúzni az ágyba. 23/F
2013. ápr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
azért a képet közszemlére tehetnéd igazán!!
2013. ápr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
remek magától felajánlkozott, na ez nem nagy ügy, szex oldalon szétnézel is van sok csaj, de komolyan, nem a tisztelet a lényeg, nem vagy szerelmes és nem is szereted, ennyi, előbb utóbb úgy is félre fogsz lépni, mert már komoly gondot okoz Neked, inkább szakíts, egyenes legyél N
2013. ápr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nőként én ebben a helyzetben, ha a párod helyében lennék, értékelném, ha ezt nekem is elmondanád. Hogy te hűséges akarsz maradni, nem akarod megcsalni, és hogy támogasson ebben a helyzetben. Mutasd meg neki a képet, és mondd el, hogy mi a szitu. Komolyan, nem viccből. Én minderről tudni szeretnék, és beszélnék a drágalátos unokahugommal a témáról.

Mondjuk, nyilván neked nem ez a célod, mert ezzel több, mint valószínű, hogy elveszítenéd a lehetőséget a "nagyon izgató 20 éves csajszi meghúzására", de szerintem ez a legtisztességesebb megoldás. Mondom ezt lányként. Szerintem a párod is értékelné az őszinteséged és a bizalmad.

Mellesleg, szerintem egy idő után elmúlna a vágy, ha nem beszélsz vele és nem látod a képét.

2013. ápr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
köszi szépen a te hsz ed volt a leghasznosabb.. sajnos eléggé közel lakik igy minden nap látom..
2013. ápr. 8. 14:39
 7/18 anonim ***** válasza:
szakíts a barátnoddel!!! mert ahogy írsz arrol ordít hogy nem vagy szerelmes, sot félreléptél már egyszer, fogsz még, itt a bizonyíték!
2013. ápr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nem fogok szaktitani szeretem,de már nem vagyok bele szerelmes 15 év után. van gyermekünk,lakás hitel autó stb...
2013. ápr. 8. 14:48
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
És mi van ha a párod és az unokahugi együtt tervelték ezt ki hogy próbára tegyenek? Gondolj csak bele!
2013. ápr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
tuti nem ebben biztos vagyok.
2013. ápr. 8. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!