Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom félni vagy csak bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A véleményetekre lennék kíváncsi!


Tegnap a barátommal beszélgettünk msnen.. minden rendben volt, becézgetett, mondta hogy alig várja,hogy holnap (azaz ma)itt legyen. Idézem: jajj te holnap ugy összefoglak csókolgatni,hogy hozzá ragadsz és nem engedlek el.

utána mondom neki este hogy én megyek aludni mert fáradt vagyok, és alig várom már a holnapi napot.

Elköszöntünk ugy ahogy szoktunk, semmi különöset nem vettem észre. Ő mondta hogy még marad pár percre..

én rejtve fent voltam még mert megnéztem a neten az egyik filmet.. és ő 15 perc mulva ment le.. és ahogy én leléptem (mármint hogy rejtve voltma fent) kitett magáról egy fél pucér képet.. ami a kedvenc képem róla, azon igazán látszik,hogy izmos..

Szóval nekem az a problémám,hogy levette a közös képünket, és magáról egy eléggé puccos képet tett fel. Valami csajjal beszélgetett? Megcsal? Szerintetek..

kérlek mondjátok el az őszinte véleményeteket..


amugy ha számit: 15/L vagyok ő 18/F, 2 hónapja vagyunk együtt és még nem volt szex.. sajnos heti 1szer tudunk csak találkozni:(


Segítsetek! köszönöm!


2010. okt. 16. 08:45
 1/8 A kérdező kommentje:

*hozzám ragadsz


És hogy értelmesebb legyen.. : amikor én leléptem ő még 15 percig fent volt msnen..és nem a közös képünk volt kint...

Szerintetek ma kérdezzek rá?

2010. okt. 16. 08:46
 2/8 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni de ő 18,biztos sok ismerőse lehet,és csajok is akiknek tetszelegni akar...
2010. okt. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De nem értem...:(


Én voltam az aki felkapartam a küszöbről amikor mindenki elhagyta... többször akart már öngyilkos lenni, és azt mondja csak miattam érdemes élnie.. :(


És tudja milyen ha csak játszanak az emberrel... és azt is mondta,hogy nem tudna a szemembe nézni ha megcsalna...


Istenem! nem akarom elveszíteni Ő a mindenem(L)

2010. okt. 16. 08:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát pedig jobb, ha beletörődsz,a férfiak sajnos ilyenek.

Neked azt mondja, amit hallani akarsz, de az egójuknak kifejezetten józ tesz, ha másnak is tetszeleghetnek,más lány is odáig van értük,nem csak a csaja..

biztos van valami másik lány is, akire jó benyomást akar kelteni.

15 éves vagy, 5 év múlva röhögni fogsz mostani magadon.

Ez nem a világvége,majd rájössz te is.

2010. okt. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

jahj nemáár... komoylan ez olyan izé:D

exem cisnálta ezt (én lány vagyok) hogy ha egyszer kitettem egy képet magamról msnre, már két percen belül hisztizett hogy biztos valainek tetszeni akarok, minek tettem ki, és egyáltalán minek csináltam fotót magamról. nem feltétlen jelent ez rosszat. az emberek tetszeni akarnak másik embereknek, minden hátsó szándék nélkül is akár. Rádásul lelépett ő is msnről, ugyhogy ha már ilyen f*szságokból következtetünk akkor ebből arra következtethetünk, hoyg nem csjaozott, mert akkor picit tovább csinálta volna. na. kezdem megtanulni hogy kell msnről messzemenő következtetéseket levonni :D

2010. okt. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
No para! Ez egyáltalán nem jelent semmit. Ha megcsalna biztos nem nyilvánosan tenné.
2010. okt. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem csal meg...

Tegnap elvonatoztam oda ahol tanul és megleptem.. olyan öröme volt...:)

2010. okt. 19. 09:29
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. okt. 19. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!