Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az jó felejtési módszer ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó felejtési módszer ha bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés
szóval vége lett, úgy könnyebb elfelejteni hogy azt mondogatom magamnak majd lesz jobb is, engem ő már nem érdekel. Így jobb és könnyebb?
2010. márc. 24. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Ez pontosan így van és igen minden reggel állj a tükör elé és mondmagadnak te tök klassz vagy ő meg egy dagi nyomo'ék. Sőt ha talizol vele küld a pic'ába.
2010. márc. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az a legjobb ha találsz valakit akivel boldog vagy
2010. márc. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
16:45 Ez csak a hisztis pics@knál jön be.
2010. márc. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
amíg ki nem heverem, nem akarok újba belekezdeni. Csak rosszabb lenne a helyzet.
2010. márc. 24. 16:57
 5/11 anonim ***** válasza:

helyes.

igen, mondogasd magadnak. agykontroll...

2010. márc. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó módszer, és érett gondolkodásra vall. Az is jó ötlet, hogy addig nem kezdesz mással amíg ezt fel nem dolgoztad. Kár egy új kapcsolatot elrontani ennek a fájdalmával. remélem sikerül továbblépni.
2010. márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nézd, én most őszinte leszek veled, nem könnyebb, egyáltalán. Lehet, hogy egy darabid müködik, jobban érzed magad, ha mondogatod magadnak, de hosszútávon, nem jó módszer. Én már voltam igy, hogy mondogattam magamnak, hogy jobb lesz igy nekem, nem kell ő nekem, de aztán azt vettem észre, hogy folyton rá gondolok. Amikor pedig találkoztunk, beszélgettűnk, feladtam ezt az egészet, nem kinoztam többé magam. Aztán elmúlt magától, és lassan-lassan elfelejtettem.
2010. márc. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
szóval csak ne törődjek ezzel az egésszel?
2010. márc. 24. 19:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Próbálj úgy viselkedni, ahogy eddig, ne görcsölj rá erre az egész elfelejtősdi dologra. Meglátod, majd az idő segit.
2010. márc. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jobb mert még jobban az jár a fejedben!Ha nem mondogatsz magadnak semmit hanem egész egyszerűen csak rá sem figyelsz akkor magától elfog múlni! Nekem is most lett vége kb. egy hete csak barátok vagyunk a volt barátommal akivel 2évig voltunk együtt.Tegnap előtt még sírtam,ma már hét ágra süt a nap kint és nálam is :)A kedvem is jobb lett az időtől,zenét hallgatok,próbálok másokkal is ismerkedni,és szinte már nem is gondolok rá!NE görcsölj rá ennyire erre a dologra és hidd el sokkal könnyebb lesz!
2010. márc. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!