Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem a barátnőmet? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a barátnőmet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vagyunk együtt és én szeretem.Elvileg ő is szeret, de furán viselkedik. Néha azt érzem ha nem keresném ő se keresne. Szerintetek nem fura hogy még nem is voltunk közösen bulizni? Mert számomra az, de ő szerinte ez nem fura....Néha nézem a szerelmeseket és azon gondolkozom hogy mi mért nem vagyunk ilyenek. Szakítani nem akarok mert szeretem, de változásokat szeretnék.Mit tegyek?
2010. okt. 16. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?

egy hónapja vagytok együtt, és az neked fura, hogy még nem voltatok közösen bulizni?

én lassan egy éve vagoyk együtt a párommal, és még közösen mi sem voltunk bulizni.

szerintem az egy hónap az semmi. lehet, hogy te hamar szerelembe tudsz esni, így már most fülig odavagy érte, de lehet, hogy ő nem ilyen típus, és idő kell neki - talán több hónap is - hogy ki tudja mutatni, vagy egyáltalán érezni tudja azt, amit most te.

2010. okt. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Holdtündér ***** válasza:

Beszélj vele.

Mi nem mondhatjuk el helyetted neki a dolgokat.

2010. okt. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még annyira az elején vagytok a dolgoknak.Szerintem várj türelmesen és ne siettesd.Lehet hogy neki idő kell amég megszokja hogy van valaki új az életében és még nem tudja mennyire vagy fontos neki.Vagy lehet hogy szimplán csak sok dolga van és kevés ideje rád.
2010. okt. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor csak várjak?
2010. okt. 16. 10:32
 5/8 Fallikus Kárhozat válasza:
Megdugni kell nem megérteni
2010. okt. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem szerelmes beléd. De ez normális is! 1 hónap után ne várj még tőle komoly dolgokat, majd idővel, ha belédszeret, biztosan máshogy fog hozzád viszonyulni! Kivéve, ha túl fiatal még, akkor meg jobb hagyni őt (értem ezt a 15-6 évesekre is).

Én 19 vagyok, de 1 hónap után még én sem viselkedek máshogy egy sráccal, megvárom míg ő keres, kéretem magam kicsit...stb., lehet ez nála is így megy. Nyugodj meg, és várj még 1-2 hónapot, hátha változik. Ha nem, akkor nincs értelme folytatni. Remélem minden oké lesz.

2010. okt. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És én mondogassam neki hogy szeretem? vagy inkább ne?
2010. okt. 16. 12:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne mondd túl sokszor mert ha még nem biztos az érzelmeiben akkor lehet hogy ezzel csak eltaszítod.Persze mondhatod neki de csak ritkán.Én az előző kapcsoltomban úgy jártam hogy a srác túl sokszor mondta hogy szeretett és én még nem éreztem azt és ezzel úgy éreztem hogy megfojt és azzal hogy nem hagy elég teret.De mostani kapcsolatomban is elég hamar elhangzott az a bűvös szó szeretem nagyon őt de szerencsére nem mondogatja állandóan, persze jól esik de azért ne naponta X5.
2010. okt. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!