Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem a volt barátnőmet!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a volt barátnőmet! Mit tehetnék vele?

Figyelt kérdés
Az exemmel 2 hónapja szakítottunk!Azért, mert kitalálta, hogy nem szeret, meg amúgyis elegünk volt már a másikból!Azóta neki lett valaki más akivel már lassan 1 hónapja együtt van!Az eggyik nap sírt hogy menyirre hiányzom neki, és hogy neki is nehéz!Végülis szerelmet vallot, de utánna össze vesztünk.Kiderűlt, hogy amikor az új fiújával van akkor nem gondol rám, csak azt érzi, hogy boldog, de amint egyedül van hiányzom neki borzasztóan, és nincs olyan nap, hogy ne gondolna rám!A veszekedésünk miatt szét ütötte a kezét!Én még mindíg szeretem őt és vissza akrom őt kapni, de szerintem ő fél az újra kezdéstől, és nem hiszi, hogy tudnék változni, pedig már bizonyítottam neki, hogy változtam!Másfél évig voltunk együtt!Szerintetek szerethet még, ha így viselkedik? Ja igen és a szakításunk utánni 2 hétben én kerestem, de amiután ezzel felhagytam ő keresett folyamatosan!Miért csinálja ezeket a dolgokat?
2010. márc. 9. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem még ő se tudja pontosan h mit akar és kit akar

ha te már bizonyítottál h megváltoztál,akkor mostmár csakis tőle függ h újra összejösztök-e vagy sem

szerintem most hagyj neki egy kis időt gondolkozi,és várj,te már megtetted a tőled telhetőt

:)

2010. márc. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert egye elmebeteg idióta, hülye qrva magyarul. Nekem is volt egy nagyon hasonlo bnöm, a szitu is nagyon hasonló volt. Kerüld el az ilyet olyan messze amennyire csak tudod. Én ujrakezdtem vele, kár volt, már rég nem is vagyunk beszélö viszonyban.
2010. márc. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy te mindent megtettél és hogy döntse el hogy mit akar, ez már csak tőle függ
2010. márc. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Rubi Kon ***** válasza:

Felejtsd el! Keress mást! Valószínűleg a semmire várnál, ha másképp tennél.

Csak akkor vesz elő, amikor unatkozik és rátör a magány, mert tudja, hogy rád számíthat vagy akkor ha nem keresed.

Azért keres, mert annyira nem akar már veled lenni, viszont azt sem bírja elviselni, hogy akivel 1,5 évig együtt volt, nem foglalkozik vele (ő ezt érzi, amikor nem beszélsz vele/nem hívogatod).

Nem igazán tudja mit akar, de ebből jó hosszútávon nagyon ritkán sül ki. Az elején megírtam mit tegyél, bár ez nem egyszerű, de ez fogja mindkettőtök javát szolgálni, ha nem is rövid távon...

2010. márc. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Örülj neki hogy így alakult.

Keress másik csajt ezt meg használd ki és addig is fektesd le néhányszor...

2010. márc. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!