Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem a barátnőmet, mi ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a barátnőmet, mi ez most nála?

Figyelt kérdés
Barátnőm mostanában nem kívánja a szexet velem.Távkapcsolatban vagyunk több, mint másfél éve és hetente 1x tudunk találkozni. Nekem nagyon jól esik vele lenni és azt mondta, h nagyon jó vagyok az ágyban, de ő most nem erre vágyik, hanem az összebújásra, az ölelésemre és hogy közel érezzen magához. Nagyon szeretm őt,viszont még ilyet nem tapasztaltam nála. Telefonba mondja, h nagyon hiányzok neki. Vizsgára készül (főiskolás), és én adom neki a kitartást hozzá(így mondta). Várom a tapasztalataitokat ezügyben. F23
2010. jan. 3. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg vizsgaidőszak van addig lehet így is marad.Nagy nyomás nehezedhet rá és csak egy szerető társra van szüksége és testi kapcsolatra most nincs.Én nem élek távkapcsolatban,de ha nem akarja,erőltetni nem kell és ne is félj attól,hogy nem fogja majd.Annál jobban fog kívánni,ha vége ennek a stresszes időszaknak és csak ti ketten számítotok majd megint!
2010. jan. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.:)
2010. jan. 3. 09:37
 3/3 anonim válasza:
Nekem ez 2 évig ment így távkapcsba és már vége van. Picit becsapós ez a távkapcs vigyázni kell vele. Vis engem becsapott...
2010. febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!