Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Az első komoly, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az első komoly, és hosszabb kapcsolat után, körülbelül mennyi idő múlva vagytok képesek tovább lépni?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, aki nemrégiben szakított a barátjával, ami az első hosszú /2év/ komoly kapcsolata volt... Most elmondta, hogy nem szeretne kapcsolatot... Érdemes a közelében lenni? Vagy hagyni kell élni?
2010. okt. 16. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jaaaj, ettől a dumától már herótom van. Le akar rázni amúgy.
2010. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
11%
Olyan nem nagyon van hogy valaki nem szeretne kapcsolatot...
2010. okt. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Valószínüleg még nem heverte ki, ezért nem szeretne kapcsolatot. Szerintem meg legyél mellette, mint barát, mint lelki társ, és később még össze is jöhettek, ha túlteszi magát az exen. Ha most nem akarja, ne erőltesd, de ez nem azt jelenti, hogy nem is fogja akarni.
2010. okt. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
a 2.nak adok igazat...
2010. okt. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Most nem azért, hogy Őt védjem, de amikor nekem lett vége a hosszabb kapcsolatomnak, nekem se volt kedvem máshoz...

Másrészt mondtam neki, ha zavarja bármi akkor nyíltan mondja meg, mert én azt jobban preferálom... Akkor is ezt mondta, hogy most még friss ez neki...

2010. okt. 16. 11:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem 4 év kellett az első kapcs. után (2,5 kapcs volt).
2010. okt. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:( Az elég hosszú idő...
2010. okt. 16. 11:08
 8/12 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

legyél mellette, ha szüksége lenne rád, kerüljetek közelebb egymáshoz, és így több esélyed van. Lehet, hogy sikerül hamarabb elfelejttetned vele, ha közelebb kerültök egymáshoz (egyenlőre csak barátilag!)

2010. okt. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Köszi, egyenlőre én is így tervezem, bár néha eléggé félreérthető, valamiért nem akar konkrét választ adni semmire... De nem is hülyít, vagy ilyesmi...

2010. okt. 16. 11:17
 10/12 anonim ***** válasza:

3,5 éves kapcsolatom után 8 hónap kellett hogy kiheverjem.

Igaz gondoskodott róla hogy megutáljam és könnyebb legyen..

2010. okt. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!