Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártál már olyan pasival, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártál már olyan pasival, aki az zsánered volt, nagyon bejött külsőre? Mi lett a vége? (többi lent)

Figyelt kérdés

Belső tulajdonságai is tetszettek vagy csak a külseje és belsője zéró volt. És olyannal, aki nem tetszett külsőleg, de végül beleszerettél?


Hány éves voltál akkor?


2011. okt. 25. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
kb 21 voltam, összejöttem azzal a pasival, aki előtte évek óta tetszett és nagyon büszke voltam akkor, hogy az én pasim lett. A külseje alapján azt gondoltam, hogy egy úthenger lehet az ágyban, aztán kiderült, hogy pipogya.
2011. okt. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Első voltam, bocs, nem értem a végére, mert megzavartak. Szóval nem csak a szex volt a lényeg, hanem sok más dologban is bizonytalan volt, sajnos a külseje alapján előre felállítottam róla egy számomra ideális képet. Volt előttem egy hosszú kapcsolata. Szidta a csajt agyba-főbe, aztán mégis váratlanul vissza ment hozzá. Nagy nehezen túl tettem magam rajta, erre néhány hónap múlva egy beszélgetésünk során azt sugallta, hogy megbánta, hogy a másikat választotta. Később összeházasodtak, lett gyermekük is, aztán elváltak. Sok év múlva újra találkoztunk, már más ügyben (munka) ő pedig azt hitte, hogy esélyes nálam :-))) Szóval röhej volt az egész, ráadásul mostanra nagyon elcsúnyult, szóval nekem ez volt az egyetlen élményem egy ideálról. Volt olyan is, hogy bele szerettem olyanba, akit elsőre nem tudtam volna elképzelni. Arról csak annyit, hogy sokkal többet adott...
2011. okt. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát igen. Erre akartam kilyukadni. Mindenki csorgatja a nyálát a szivdöglesztő pasikért, mikor attól, akit el sem tudnának képzelni maguk mellet a külsejük alapján sokkal, de sokkal többet kapnának.


És azóta tanultál az esetből és az ideálok után futkosol vagy az átlagos sokat adó pasiknál maradtál? :P

2011. okt. 25. 16:23
 4/12 anonim ***** válasza:
Azóta férjhez mentem. Már az első találkozásnál megéreztem,hogy ő nekem való. Annyira felüdülés volt az egész ember, a személyisége, a külseje, a kedvessége a sok kudarc után. Nem bántam a sok kudarcot és tapasztalatot, mert ezeket fel tudtam használni utólag és éreztem ,hogy részemről már nem szúrhatok el semmit, már csak rajta múlik. 13 éve vagyunk együtt és 8 éve házasok. A lényeg, hogy amikor megismertem, nem foglalkoztam azzal, hogy ideál vagy sem, egyszerűen jól éreztem magam vele és nem utolsó sorban jóképűnek is találtam. De hangsúlyozom! Addigra levetettem minden egóm. Ez nagyon fontos ahhoz, hogy az ember felismerje a másikban az értéket, ne csak egy királyfit keressen fehér lovon, hanem figyeljen a másikra. Ennyi év után teljesen biztos vagyok benne, hogy vele akarom leélni az életem és arra is rájöttem, nincs előre megszabott ideál. Ő is így érez, olyanok vagyunk mint "borsó meg a héja" :-)
2011. okt. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor sok boldogságot továbbra is :)
2011. okt. 25. 16:46
 6/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm :-)
2011. okt. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én 18 éves koromra kupálódtam ki a külsőmet illetően, szóval én megszoktam, milyen a "nyomorék" jelzővel ellátott sarokban ülni. Általában mindig átlagos külsejű pasijaim voltak, nem volt velük semmi gond, én azt hittem, hogy jól elvagyunk.

18 évesen szakítottunk, közös megegyezés alapján, majd megismertem egy srácot, akiről tudtam, hogy úgyse tudnék járni vele, mert valami hiányzott belőle, de a külsejébe és a stílusába kb. 3 mp alatt szerelmes lettem. Egyszerűen FÉLELMETESEN szexi férfiállat volt, olyan akinek a külseje felér egy önálló orgazmussal. Még inkább elképedtem, amikor ez a tömör gyönyör félisten meginvitált magához egy boldog éjszakára - meglepően korrekt volt, mert közölte, hogy mire számíthatok - engem, a szerencsétlen kis lúzer csajt.

Oh te, hát nincs azaz összeg amiért én másképp csináltam volna azt az éjszakát, az minden pénzt megért.

Arról nem is beszélve, hogy onnantól kezdve elhittem (ő miatta), hogy nem vagyok egy ocsmány lúzer csaj, hanem kifejezetten dögös tudok lenni, és rájöttem, hogy simán meg tudok szerezni olyan pasikat is, akik nem csak belsőre, de külsőre is tetszenek.

Barátom is elképesztően sármos és imádom a személyiségét, a kettőt együtt.

A szexi félisten sráccal csak haverok maradtunk. Érdekes, sose "szerelmesedtem" belé, egyszer még összejöttünk egy éjszakára, de valahogy ennyi. Pedig elég könnyen belehabarodtam mindenkibe, ő mégis valahogy csak így erre volt jó. :D De arra borzasztóan. És istenem, annyira jól nézett ki...XD

Hát, én sztorim kb. ennyi. :)

20L

2011. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

hazassag, egy gyerek, es uton van a masodik :D


kulsoleg es belsoleg is tetszett

18 voltam

2011. okt. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy srac, akinek nagyon bejott a kulseje. 3 hetig tartott a kapcsolat(ha lehet annak nevezni), mivel kozben megismertem a belso tulajdonsagait, gondolkodasmodjat:)


A jelenlgi baratom kulsore nem jott be eloszor, de sokat beszelgettunk es a belso tulajdonsagaival meghoditott engem. Tobb mint egy eve egyutt vagyunk:)

2011. okt. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nemrég felújítás miatt nem tudtam hazamenni és senki nem ért rá... Egy közvetlen új évfolyamtársam olyan "aranyos kicsi fiú jellegű" srác elhívott hogy menjek vele valahova. Ott volt egy másik fiú aki nagyon helyes (és aranyos is amúgy) és mondtam neki, hog jöjjön ő is. Elmentünk és éreztem hogy rám jellemzően a kisebbik fog tetszeni, pedig a másik egy tökély... és persze így lett :DD
2011. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!