Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg megsértettem, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg megsértettem, csak mert nem értek vele egyet?

Figyelt kérdés

Elmondta valamitől a véleményét,én meg mondtam,hogy nem értek vele egyet teljesen.Ezen aztán annyira felhúzta amgát,hogy én ezzel Őt vérig sértettem és hogy merészelek ilyet mondani,mikor ő 7 évvel idősebb nálam,azaz 7 évvel több tapasztalata és bölcsessége van nálam.

Hogy erről ne is beszéljünk tovább amég elnézést nem kérek amért azt mondtam,hogy nem értek vele egyet.

Szerinte buta vagyok,mert hogy az okos ember először kérdez.

Normális ez?

25L és 32F


2010. okt. 16. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
"Szerinte buta vagyok,mert hogy az okos ember először kérdez." <<< Ez így van:-)
2010. okt. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ő hülye. Veled nincs baj. Ha nem bírja a véleményed akkor ne mondja el a baromságait. Már bocs a szóért. Szerintem nem értettél vele egyet. Nem feltétlenül van igaza.
2010. okt. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

akarom mondani: *szerintem te csak nem értettél vele egyet és nem fogadta el

bocs, de néha kiakad a billentyűzetem.

2010. okt. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Küldd a fenébe...nehogy már ne lehessen önálló véleményed valamiről? Miért kellene eggyeznie a másikéval? Ezért vagyunk egyediek. A bölcsességes duma meg semmit sem ér, nem a kor határozza meg, hogy ki milyen 'okos', legalábbis nem sok köze van hozzá.
2010. okt. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a kérdezés? "Szerinted mit gondoljak?"
2010. okt. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!