Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan minden jó nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan minden jó nőt akarok. Vége lesz ennek egyszer?

Figyelt kérdés

Képtelen vagyok újabb komoly kapcsolatba belevágni, mert ahányszor meglátok az utcán egy nagyon vonzó nőt, úgy érzem ha párom lenne nem fekhetnék le vele. Persze ezeknél a nőknél esélyem se lenne, de voltam már életem során 2-3 ilyen kategóriájú hölggyel tehát sose lehet tudni ki jönne össze. Előbb utóbb szeretnék házasodni de ez a “mindenkit meg akarok dvgni” érzés elmúlik valaha?


29F



2023. aug. 30. 00:40
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
80%
De minek akarsz házasodni?
2023. aug. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Mert idővel szeretnék családot, csak jelenleg nem vagyok hozzá érett.
2023. aug. 30. 00:52
 3/39 anonim ***** válasza:
63%
Miért akarsz családot?
2023. aug. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
11%
Egészséges férfiösztön. "nem lehet a világ összes nőjét megdugni, de törekedni kell rá!"
2023. aug. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Szeretnék gyermeke(ke)t és egy biztos, támogató hátteret, akikre lehet számítani és dolgozni. Saját magam kedvéért nincs kedvem még 30 évet gürizni pl hogy szebb autom legyen stb. Büszke akarok lenni a fiamra, lányomra, hogy jó embert adtam a világnak. Hogy legyen kikért küzdeni.
2023. aug. 30. 00:58
 6/39 anonim ***** válasza:
81%
Nincs ilyen ösztön.
2023. aug. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
62%

És ha a világnak nem kell a gyereked?


Ha magadért nem akarod ezeket megtenni, családot sem érdemes vállalni, nem tudsz nekik semmit adni érzelmileg.

2023. aug. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
7%
De van ilyen ösztön. Ez az alap. Lásd evolúciós pszichológia.
2023. aug. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
66%

A dugós vagy te. Ezt a nyálas szöveget elhitették veled.


Nőként mondom, hogy hallgass az érzésidre. Sokkal kiegyensúlyozottabb emberek lennének a világon, ha az emberek elfogadnák, hogy nekik pl a szex a minden.

2023. aug. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
81%
Nincs ilyen.
2023. aug. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!