Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan minden jó nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan minden jó nőt akarok. Vége lesz ennek egyszer?

Figyelt kérdés

Képtelen vagyok újabb komoly kapcsolatba belevágni, mert ahányszor meglátok az utcán egy nagyon vonzó nőt, úgy érzem ha párom lenne nem fekhetnék le vele. Persze ezeknél a nőknél esélyem se lenne, de voltam már életem során 2-3 ilyen kategóriájú hölggyel tehát sose lehet tudni ki jönne össze. Előbb utóbb szeretnék házasodni de ez a “mindenkit meg akarok dvgni” érzés elmúlik valaha?


29F



2023. aug. 30. 00:40
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

"Hadd fekhessen le mással is a férfi és attól még lehet jó családapa, mert utána visszamegy a családhoz, akár még tudnia se kell erről a nőnek ha nem akar"


Az is rendben lenne részedről, ha gyereked vagy gyerekeid anyja keresné időnként más férfi ágyában a szexuális gyönyört, izgalmat és változatosságot, ha utána hazamegy a családhoz, és neked nem kell tudnod a kalandjai részleteiről - kivel, mit, mikor, hol és hogyan csinál?

2023. aug. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
55%
Előre ne aggódj, ha ki élted magad, majd lesz aki maradásra bír. A gyerek 3. Szulinapjaig
2023. aug. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
0%

30-as Sok nő kefèl olyan pasival aki tetszik neki.


Ez azèrt van mert a nők egoistàk ès lelki kielègülèst is nyùjt nekik, ha egy àltaluk jòkèpű,sàrmos pasit el tudnak csàbìtani.



Ha egy nőnek tetszik egy pasi akkor vagy hagyni fog mindent a pasinak vagy produkàlni fogja magàt, hogy a pasi èszre vegye ès kiprovokàlja, hogy felszedje.


Aztàn persze majd le lesz tagadva, hogy nem is a nő kezdemènyezte..


Sok ilyet làttam ès tapasztaltam.


Szòval a nők ugyan ùgy kèpesek kefèlni egy pasival csak azèrt mert tetszik nekik, az lehet, hogy aztàn a nő màst is bele kèpzel a dologba..


Lehet lepontozni.

2023. aug. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
28%
33. Igen, ezek a nők általában beleképzelik a szőke herceget, azaz szép belsőt a szép külső mögé, elcsábítják, aztán amikor másnap pofára ejtik őket, mennek sírni barátnőkhöz, anyukához, akár hetekre, hónapokra. Tehát itt is az érzelem a fontos és arányaiban igen kevés nő van, aki egyéjszakásat keres kötöttségek nélkül és a szexet pusztán technikai bravúrnak vagy üzletnek tartja. Van ilyen is persze, de férfiből nagyságrendekkel több az olyan, aki bárkit kipróbálna, aki valamennyire tetszetős, osztán majd meglátjuk. De persze van olyan férfi is, aki abszolút érzelmes. Azért kérdéses, melyik - ha nem is normális, mert manapság bármi lehet az, de - az egészséges hozzáállás. Mert nagyon sokan meg a saját szerethetőségüket mérik abban, hogy hajlandó-e valaki lefeküdni velük, tehát itt már egy kötődési zavar van. Ami leginkább pont arra vezethető vissza, hogy a családokból és iskolákból hiányoznak, eltűntek a férfiak. Tisztelet megint a kivételeknek.
2023. aug. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

33.



De a nők nem akarnak minden fszba beleülni. A kérdező viszont mindenkit megdugna, felnőtt létére.


Én sem javaslom a házasságot így.

2023. aug. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
34. Ez teljesen így van, egyetértek. :)
2023. aug. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Ha erzelmileg hozzam tartozik felolem lefekhet massal. Biztosan jo elmeny lenne neki egy kigyurt, vagy nagy szerszamu partnerrel a szex stb. En nem akarom a testet kisajatitani. Csak mielott agyba bujunk zuhanyozzon le…
2023. aug. 30. 15:49
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Na de ez az, hogy a nők többsége(!) azzal szexel, akit szeret. Maga az orgazmus is oxitocint termel (pont, mint a szoptatás, ami elősegíti az anya kötődését a babához). Ezért szoktak gyakran egymásba szeretni a szeretők akkor is, ha nem így indul a dolog. A férfiaknál is megvan ez, de valamivel kisebb mértékben. Aki viszont nem képes kötődésre, az miért akarna valakihez tartozni, felelősséget vállalni érte, gyereket vállalni vele. Egy párkapcsolatban nagyon sok olyan mélypont van, amin csak ez a szeretet/szerelem segít át, hogy akkor is vele vagyok, ha épp nem éri meg, mert annyi érzelmet és energiát belefeccöltem már. Aki ilyen machiavellistán (ami egy személyiségzavar) gondolkodik, érdekkapcsolatba megy bele, arra nem fogsz tudni számítani, lelép, ha talál jobbat vagy ha segítségre szorulsz, szóval nem lesz a szövetségesed.
2023. aug. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
38. Mert felnőttnek állítja be magát, ami egyébként sem attól függ, ki hány éves.
2023. aug. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!