Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így izgalmasabb lenne a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
A barátom folyton beszólogat nekem, és megbánt, és mikor kérdezem miért, akkor a válasza az, ami a kérdésemben van, hogy így izgalmasabb a kapcsolatunk. Volt már úgy mikor szakítani akartam vele, akkor folyton hívogatott.
2023. aug. 30. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Manipuláció és hazugságok hatása alatt vagy. Neki "izgalmas" mert azt élvezi hogy a földbe döngöl. Olyannyira hogy elhiszed amit mond neked, tönkreteszi az önbizalmad és csak azért, hogy vele maradj, tudja, hogy megvezethető vagy, sejti tőled manipulálhatóbb lányra már a büdös életben nem fog összejönni, de persze melletted ha akad más azért simán félrelép.

Miért is vagy még vele?

2023. aug. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez mekkora hülyeség ettől nem lesz izgalmasabb csak utálatosabb!
2023. aug. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 LuckyLevi ***** válasza:
Nekem van egy ilyen beszólogatós, csípkelődő stílusom. Erre egy csaj egyszer azt mondta, hogy izgalmasabb, mint a folyamatos bókok és bólogatás. De nyilván, ha valaki érzékenyebb a kritira, azzal óvatosabb vagyok. Mondjuk általában ez azt jelenti, hogy nem nagyon beszélgetek vele, mert megbántani nem akarom, viszont visszafogni magam meg nem könnyű. Ezzel csak annyit akartam mondani, hogy nem feltétlenül leépíteni és manipulálni akar az ember a beszólással. Egyszerűen csak vannak kritikus emberek. De nyilván ez így nem ideális, ha neked ez bántó, neki meg izgalmas. Lehet a szakítás a megoldás. Mondjuk kivagyok ettől, hogy itt a szinglik hordái mindenre rámondják, hogy "Szakíts!", "Ilyen kapcsolatból menekülnék..."
2023. aug. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3:


A beszólások és a csipkelodes között azért van különbség és nem mindegy, hogy olykor vagy sűrűn fordul elő.

Az én párom is "beszól" húzza az agyam, DE tisztában vagyok azzal, hogy szeret,tisztel és én ugyanúgy viszonzom, nálunk amolyan játék ez, senki sem haragszik, senki nem sérül.

Itt nem arról van szó, hogy érzékeny lélek a kérdező, hanem hogy a párja nem ismeri a határokat ANNAK ELLENÉRE, hogy a kérdező már szakított vele egyszer. Ha te ismered a párod, az ingerküszöbét, akkor nem állsz le beszólogatni neki néha még valós indok nélkül is, hanem tiszteled az érzéseit, váltasz a hozzáállásodon vagy a partneren.

Kérdező ha számodra fájdalmasak a megjegyzései, elégszer logikátlanak, nem jogosak, akkor tedd ki, ne szenvedj miatta még egy percet se tovább.

2023. aug. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 LuckyLevi ***** válasza:
#4 Nem tudom mi alapján írod, hogy nem arról van szó. Kicsit szerényebben is lehet tálalni egy véleményt.
2023. aug. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#3:


Érzékeny lélek vagy hirtelen?

Nyers lettem volna?


Onnan szedem, hogy már szakítottak pontosan amiatt, hogy a párja oltogatja,lenézi. Ez nyilvánvaló.


"De nyilván, ha valaki érzékenyebb a kritira, azzal óvatosabb vagyok. Mondjuk általában ez azt jelenti, hogy nem nagyon beszélgetek vele, mert megbántani nem akarom..."


Te se állsz neki égetni a másikat, akkor miért írod, hogy normális dolognak tekinthető?


"Lehet a szakítás a megoldás. Mondjuk kivagyok ettől, hogy itt a szinglik hordái mindenre rámondják, hogy "Szakíts!", "Ilyen kapcsolatból menekülnék..."


Honnan szeded, hogy mindenki aki azt írja/írná tuti szingli?

És honnan tudod te, hogy nem leépíteni akarja a kérdezőt,amikor még mindig beszólogat, pedig nem kéne különösen a gyakorisága miatt?

2023. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 LuckyLevi ***** válasza:

#6 Miért kérded, hogy érzékeny lettem hirtelen? Írtam olyat, hogy nem vagyok érzékeny? Valamire pedig érzékenyen reagáltam?

Én csak felhívtam a figyelmed, hogy nem tudsz semmit és kijelentesz dolgokat. Lehet, hogy ártatlan piszlalódásról van szó és az is lehet, hogy nem. De nem tudjuk pontosan, hogy mik ezek a bántó dolgok. Én nem állítottam, hogy nem leépíteni akarja a kérdező. Én kicsit szerényebb vagyok. Szerintem az értő olvasással is gondjaid akadnak, de ezen még lehet javítani.

2023. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#3:


Tudom, hogy ki ő, maradjunk ennyiben, jó?

2023. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 LuckyLevi ***** válasza:
#8 Jó.
2023. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Megoldás:

A, Vagy felveszed a kesztyűt vele szemben, és visszaszólsz;

B, vagy megpróbálsz beszélni vele, hogy ez neked nem jön be - bár nem hinném, hogy a másik fél ezt meg is értené;

C, elhagyás.

2023. aug. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!