Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rám unt? Hogyan tegyem izgalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám unt? Hogyan tegyem izgalmasabbá a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Fél éve járunk. Persze sose volt normális a kapcsolatom vele. Tudni kell róla, hogy hirtelen haragú, enyhén számítógép függő, bunkó, szemetel. Én pedig utálom a szemetelést, meg megszegni a szabályokat még az úton sem megyek át zebra nélkül, mégis minden úgy van ahogy ő akarja mert szeretem.

Az első pár hónapban ölelgetett puszit kaptam, azt mondta szeret, de mára eljutottunk odáig, hogy ha hozzábújok nem ölel vissza, ha mégis, ilyenkor jut eszébe, hogy aznap még meg sem ölelt... Meg sem ölelt, pedig 2-3 órája együtt voltunk. Nagyon ritkán mondja, hogy szeret, mondván úgyis tudom... Ha én mondom, nem nagyon reagál. Ezzel szemben, mikor meglátta a kedvenc sütimet pár hete, vett nekem csak úgy meglepetésből. De a beszélgetéseink vagy kocka dolgokról szólnak, vagy magamról mesélek.Ő a napjáról soha. Ha kérdezem, annyit mond, hogy a szokásos. Ha együtt vagyunk is, vagy játszunk, vagy fekszünk az ágyon. A szex jó, ha van, de sokszor lusták vagyunk hozzá.

Nem megyünk semerre, ha mégis csak veszünk egy hamburgert, és jövünk haza. De már eljutott odáig, hogy vagy rendeljek pizzát, vagy nem eszünk. Egyedül sem járhatok szórakozni, de ha elmegyek hisztizik, utána már nem is érdekli. Nem visz airsoftra sem, sőt megkért, hogy ne vegyek felszerelést. Ennek ellenére minden nap velem tölt pár órát, de már ne kel fel azért, hogy reggel is velem lehessen 2-3 órát.

Tudom, hogy én is ludas vagyok a dolgok miatt.Elég feszült voltam mostanában, sokat sírtam meg kiabáltam vele.

Hogy tegyem magam újra izgalmassá?

Nagyon azt érzem, hogy már nem szerelmes belém.


Ne haragudjatok, hogy ilyen kuszán írtam.


2013. máj. 17. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
lépj félre. komolyan mondom.
2013. máj. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez egy érdekkapcsolat-a pasi részéről, ez a pasi nem szeret téged, de az irásod alapján olyan mintha alkalmazná már nálad a lelkiterror egyik light-osabb verzióját, még nagyon kezdetéleges, de több pont is megáll rá.


Én ebből a kapcsolatból a helyedben-lépnék. Addig lépnék mig tudok, ráadául nagyon nagyon gyorsan.

2013. máj. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Te vagy az jamila? viccen kivul. szerintem csald meg es eszbe kap
2013. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ez nem kapcsolat, ez gyakorlatilag semmi. lépj ki belőle!
2013. máj. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok rá büszke, egyszer csókolóztam egy fiúval. Kiderült utólag, hogy a csapattársa, elintézte, hogy a gyerek egy "f*szfej"...

Ugrottam már ki a kapcsolatból, akkor pár perc múlva itt volt, hogy tegyük rendbe. De ezt játsszuk a 3. hónap óta, ha rossz a kapcsolat megfenyegetem, hogy vége, erre ő 2 hétig rendes, utána újra ilyen. Kezdek ebbe belefáradni. Hiába szakítok, ha itt van, és megkér, nincs erőm nemet mondani. Az ő elmondása szerint nem érzékeli a különbséget a bánásmódok között.

20 évesek vagyunk mindketten, ezt elfelejtettem.

2013. máj. 17. 14:26
 6/10 A kérdező kommentje:

*elintézte annyival

Elnézést, ma nem megy írni.

2013. máj. 17. 14:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Komolyan, mintha az én kapcsolatomat írtad volna le :) Én 1.5 évig játszottam ezt a pasimmal.
2013. máj. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Véletlenül hamarabb küldtem el :P

Szóval folytatva 1.5évig játszottuk ugyan ezt a pasimmal. Az eleje szép volt, így szeret, úgy szeret állandó csókok, ölelések, aztán szép lassan elmaradoztak ezek. Nem mehettem nélküle bulizni mert féltékeny, ha a barátnőmhöz át akartam menni dumálni, szó szerint előre be kellett jelentenem hova megyek és meddig maradok. Bulizni se jártunk, havonta 1xer max a helyi kocsmába a haverjaival. Egész nap filmezett, ha össze akartam vele bújni rám förmedt hogy minek kell ennyit ölelgetni egymást mikor úgyis minden nap együtt vagyunk? A bezártságtól és mert elhanyagolt hisztis lettem, apróságokon is felhúztam magam (pl lusta kivinni a szobából a koszos cuccait a fürdőbe ) és rengeteget vitáztunk kb a semmin. Egyszer kibuktam és rá kérdeztem, hogy nem szeret vagy csak kihsznál, hogy kéznél van neki valaki ha épp dugni akar? Erre annyit mondott, hogy szeret, de nem érti minek ezt állandóan mondani meg, hogy minek mindig össze bújni? 1.5 éve voltunk együtt januárban amikor be sokaltam és elmentem bulizni a barátnőimmel egy szombat este. Annyira jó volt kicsit kikapcsolódni, hogy szóltam a barátomnak a következő hétvégén is elmegyek, nem lesz ebből rendszer, de még egyszer elakarok menni bulizni. Aztán jött a nagy kérdés, hogy ő vagy a buli? Én addigra már annyira be sokaltam hogy közöltem vele, szeretem őt, de 20

2013. máj. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

*de 20 éves vagyok nem zárhat be. Így elmentem bulizni, és ő azon az estén szakított velem.

1 hét múlva rá jöttem mennyire hiányzik és lehet mégsem volt jó ötlet a bulit választani helyette így vissza könyörögtem magam hozzá...gondolom élvezte a helyzetet mert elég bunkó volt velem néha. Viszonylag kevesebbet is taliztunk főleg a munkája miatt (heti 2xer max.) és ahogy így telt az idő rá jöttem, hogy ez így nem mehet tovább, hogy bezár a 4 fal közé, vele nem lehet menni sehova, hiába szeretem semmi sem fog változni mert nem rajtam múlik.. Igy nehezen de 1 héttel később én mondtam ki, hogy legyen vége, és ezeket az okokat elmondtam neki is. 1 héttel később sms-ekkel és ajándékokkal bombázott engem, hogy már ő is látja, hol rontotta el, és hogy nem szabad bezárnia, adjak neki még 1 esélyt. Próbáltam erős maradni, 1 hétig könyörgött amíg azt mondtam kap 1 uccsó esélyt. Azóta már eltelt 2 hónap és ó minden :) Többször mondja, hogy szeret és érezteti is. Komprumisszumot kötöttünk hogy havonta 1 buli, közösen vagy egymás nélkül ahogy akarjuk, és minden héten 1xer kimozdulunk fagyizni, sétálni, mozizni. Szerintem te is beszéld meg ezt a barátoddal, hogy ezt így nem bírod, kössetek ti is ilyen komprumisszumot. Ha szeret téged és hajlandó ő is menteni a kapcsolatotokat akkor nem jelenthet neki nagy fáradtságot heti 1xer elvinni téged valahová, vagy kicsit jobban éreztetni, hogy szeret. Mert nem biztos, hogy nem szeret...lehet csak bele kényelmesedett a kapcsolatba :/ Ha pedig drasztikusabb lépés kell akkor ezekkel az indokokkal amiket le írtál, nyugodtan szakíts vele, légy erős és nem 3 nap múlva megbocsájtani neki!!! Mert így csak azt érezteted vele, hogy bármikor vissza tud téged csábítani. Lehet 2-3 hét külön és észbe kapna. De a te döntésed! Bocsi hogy ilyen hosszúra sikeredett a válaszom és 3 részben küldtem el :D Telórol nem könnyű :D 21/L

2013. máj. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, különösen neked, 5-6-7! :D Mindenképp megpróbáljuk újra, még akkor is ha háborúznunk kell előtte.
2013. máj. 19. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!