Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elviselni?

Figyelt kérdés

A párom nagyon sokat dolgozik. Tudom az első gondolatom, hogy örüljek, hogy sok pénz lesz stb.

Két munkahelye van és este ér haza. Mikor az egyik munkahelyén szabadságon volt, akkor a másik helyen volt egész nap estélig. Ebből volt sorozatos veszekedés, végül egy órával hamarabb járt haza kis ideig. Most hogy itt a másik munka is már megint később jár haza. Hétvégék fogjuk rá mieink, de akkor is van futkosas mert azért mindig valamit elkell intézni munkával kapcsolatban.

Igyekeztem megértő lenni, de nekem így nagyon magányos ez a kapcsolat, hogy csak este látom. Mindíg ki van magyarázva hogy neki kell a pénz, velem tervezi az életét, majd milyen jó lesz élvezni a sok pénzt. Nekem meg nem ez az elsődleges. Én is dolgozom, en is teszek azert hogy az evek soran jobb fizum legyen.

Akárhányszor veszekedunk, igeri, ugy tesz mint aki megérti hogy nekem fontos a harmónia, de a vége mindíg aztán az lesz hogy de neki dolgoznia kell. Józan ésszel felfogom, hogy van mit csinálni a délutáni munkahelyén, de már nagyon kikészít ez az állapot. Mostmár a hétvégék is kérdőjelek, mert lesznek tanulmányaim. Én mindent fogadjak el, értsek meg, nagyon kényes helyzetekben is vele maradtam már, de tényleg nem tudok mit kezdeni a pénzközpontú nézeteivel.

Mindketten a harmincas éveikben lépünk hamarosan, meggondolandó ezt mennyire érdemes húzni. Ő mindíg azt válaszolja hogy ő velem akar maradni, de értsem meg hogy kell a sok pénz. Mikor elmondom hogy sajnálom nekem ez ennyit nem ér és megértem hogy ő magas eletszinvonalat szeretne,de sajnos ez túl nagy különbözőség közöttünk, amit nem bír már el a kapcsolatunk, akkor ígért fűt fát én meg elhiszem. Aztán jönnek az új helyzetek hogy most ezért azért muszáj többet dolgoznia.



2023. aug. 31. 11:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

neki kell a pénz


Akkor egye meg a pénzét. Erre ne fog találni nőt. Nem fér bele a kapcsolat az életébe.


Én mindent fogadjak el, értsek meg

És nemcsak az idejébe nem férsz bele, nem is alkalmas kapcsolatra.


Lépj tovább, mert ebből soha nem lesztek család. Véletlen terhes leszel, na akkor aztán jól jártál, majd 3 melóhelyre jár mert kell a sok pénz. Látni se fogod.

2023. aug. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki így él, annak ne legyen párja. Erről ez a véleményem.
2023. aug. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat 😀
2023. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt egyébként szokta mondani, hogy pontosan mire is kell neki a pénz?

Van egy konkrét cél amit el akar élni, vagy csak hajszolja az egészet láthatóan vég nélkül?


És mennyit keres így egyébként? Csak mert olyan is létezik, hogy hülyére dolgozza magát, hogy kell a sok pénz, de valójában alig halad előre pénzügyileg, mert egyszerűen nincs a bevétel és a kiadás jól balanszolva.

2023. aug. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Kisebb nagyobb ingatlanba és van is már neki.
2023. aug. 31. 12:42
 6/18 A kérdező kommentje:
A két helyen együtt úgy egy millió Ft körül
2023. aug. 31. 12:44
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Te dolgozol? Foglald el magad akkor nem fogsz hülyeségeken agyalni..
2023. aug. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Dolgozom, házimunkát végzek, van hobbim. De egy idő után már nagyon rossz, mikor már csak nyugodtan vele töltenem azokat az esti órákat.
2023. aug. 31. 12:55
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Meg ahohy irod neked 7vègén lesznek tanulmànyaid, elvàrod alkalmazkodjon ehhez.... De valahogy akkor neked is kellene nem??

Neki a plusz munka fontos, neked a plusz tanulàs ....

2023. aug. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hidd el alkalmazkodtam már én is
2023. aug. 31. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!