Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a barátnőm hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a barátnőm hogy lehet ilyen ?

Figyelt kérdés
Eleinte elnéztem neki hogy mindig más pasikkal dumálgat amik idővel átmentek napi szintűvé és a hátam mögött is csinálta már folyamatosan kiderültek a dolgok legtöbbször be is vallotta mindig kibékültünk de most már annyira idegesített hogy nagyon rondán beszéltem vele és szó szerint nekem jött és ütött és elhajtottam de azt állítja hogy túlzott féltékenységem van. De ha egyszer kb 2 éve ugyan azt csinálja velem és utána a szemembe mondja hogy szeret stb... És nem bizonyosodott be hogy lett volna valami komolyabb mással de egyszerűen nem hiszem el hogy ezt el kellene tűrnöm és azt mondja én gondolkozzak el. Szerintetek is jól döntöttem hogy elhajtottam?

2023. szept. 2. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tartotta senki a gyertyát nektek, - tehát nem lehet tudni az ügyed fokozatait, árnyalatait. Sok embernek nehéz különbséget tennie a másik ember kisajátítására tett kísérlet, a barátság - és hasonló árnyalatok - között és amikor találkozik kettő értékrendben jelentősen eltérő ember, akkor kerülhetnek felszínre az általad említett problémák. Ezt vagy meg tudjátok beszélni - és végérvényesen helyére tenni, - vagy ajánlott elengedni, mint kapcsolatot, mert innen már nincs sok lépcső a tényleges és sorozatos tettlegességig. Át kell gondolnotok - nektek, és senki másnak!
2023. szept. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%

Hogy is mer másokkal dumálgatni...

Be kell zárni rá a háremajtót...

Ilyen felfogással rég otthagytalak volna...

2023. szept. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

#3


Lehet másokkal dumálgatni, de miért állandóan pasikkal?:)

2023. szept. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!