Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Ti is szoktatok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti is szoktatok a párotok után kutakodni? Megnézni a telefonját, stb? Én sokszor sajnos, féltékeny vagyok, és már volt, hogy nem mondott igazat. Csak nem mondtam el neki, hogy tudom azt a dolgot.

Figyelt kérdés
2023. szept. 3. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És ez így mire jó? Ha tudod, hogy hazudott, akkor szembesülni kellene. Ha csak kutakodni, de nem lesz semminek következménye, akkor tkp csak saját magadat kínzod. Ha nem mersz szólni úgyse, akkor inkább ne kutakodni.
2023. szept. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem tartom normális dolognak. Ha valamiért elveszett a bizalmam, akkor úgyis megette a fene, akár van vaj a füle mögött, akár nem. Ha meg biztos vagyok kettőnkben, miért is tenném?

Nem azon fog múlni, hogy megcsal-e,hogy mennyire rövid a póráz. Ha úgy csal meg, hogy nem vettem észre, akkor volt x boldog évünk, aztán, mikor rájövök úgyis szakítok. Mert az ember rájön, ha nem teljesen vakon, csak él a másik mellett, hanem figyel is rá. Ha nem csal meg,akkor még több nyugis év lesz együtt. Ha meg állandóan ezen feszülök és kuattok és kombinálok és idegeskedek, akkor egyetlen jó évünk se lesz. Mert egyrészt tönkre teszem magam, a kapcsolatot és legrosszabb esetben a másik embert is, másrészt amíg tart a kapcsolat se lesz egy nyugodt, boldog percem. Minek?

2023. szept. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam. Ha meglátnám hogy fel akarja oldani ki is tenném azonnal.
2023. szept. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Soha
2023. szept. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Nem kell kutakodnom. Ha nem alapoz bizalmat hanem pl.állandóan rejtegeti mint vmi terrorista előlem,nekem annyi elég is,keresek màst.

Akiben nem bízhatok mert nem hagyja az le lesz cserélve. Nem fogok feltékenykedni kutakodni meg magamat idegesiteni rajta.

2023. szept. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam.
2023. szept. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!