Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elloptam a barátom telefonját...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elloptam a barátom telefonját azért, hogy meggyőződjek arról, hogy nem tartja a kapcsolatot az exével. Addig nem akartam neki szólni erről amíg nem voltam benne biztos. De sajnos igazam lett. Hogy kellene mondanom neki?

Figyelt kérdés
Én mennyire vagyok "bűnös" hogy szó nélkül elvettem a telefonját?
2018. júl. 17. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Dühöng a bizalom!

Ha ennyit nem tudsz lopás nélkül megbeszélni barátoddal, akkor miért vagy vele?

Ha hazudott neked, őt kell kirúgni, ám te loptál, bizalmatlan voltál, ezért a te helyed van a lapáton.

Ha velem tenne ilyet barátnőm, nem szépen szakítanék vele, hanem azonnal repülne minden cucca, vele együtt.

2018. júl. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Mondd el, mit tettél.

Remélem, repülsz!

2018. júl. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Az egy dolog, hogy tartja a kapcsolatot az exevel, az meg megint csak ezy masik dolog, hogy erez-e iranta barmit is. Akarmi derult is ki, szemet huzas volt reszedrol ez. Mondd el az igazat, es uljetek le megbeszelni, azt is, hogy ez teged zavar. Szepen, higgadtan, nem vádaskodva. Es kerj bocsnatot, amiert elvetted a telefonjat, hogy kutakodj.
2018. júl. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
hát én nem elvettem hanem, még régen megadta a face jelszavát úgy éreztem baj van kapcsolatunkkal szóval bele néztem, 1 és fél év után én is szépségeket találtam.....itt nem nekem volt a lapáton a helyem ez hülyeség,de mi meg beszéltük vérig volt sértve h bele néztem de rá jött hogy meg láttam dolgait és megbeszéltük mindent együtt maradtunk igen ám de nálam veszett a bizalmam felé....
2018. júl. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Na itt vannak már a mindentmegmobdók!

Már mi a bánatos f...szért lenne olyan k..va nagy baj, hogy belenézett a telefonba?

Először azon kéne gondolkodni, hogy "egyes" emberek miért ilyen gerinctelen nyomorékok, hogy kamuznak össze vissza?

Ja mert az jobb, hogy mindenki kúr mindenkivel de ha belenéz a telefonba az már baj...

2018. júl. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bitbit válasza:
100%
Ebbe nagyon de nagyon igazad van
2018. aug. 9. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!