Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdőjelezés lenne?

Figyelt kérdés
Ha vlmit tesz vagy csinál és én amit látok rajta akkor, az alapján kialakul bennem egy érzés hogy hogy látom ő hogy érzi az eset után.
2023. szept. 3. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hangosan felmordultam, hogy:

"He?" esküszöm.🤣🤣🤣


Nem értek semmit, másképp megfogalmazni nem lehetne?😂😂😂


Így hogyan írjon bárki is hasznos választ?

2023. szept. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem 🤣🤣
2023. szept. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen igen. De lehet, hogy mégsem. Hacsak nem kedd. Bár végülis rakott krumpli.
2023. szept. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért kell egy anonim fórumon rébuszokban beszélni?

Ha félsz, hogy felismernek, akkor meg valószínűleg volt már ezer kérdésed ès kaptál tízezer hasznos választ.

Ha te se tudod, hogy mi bajod, mi a kérdés, akkor meg előbb ezt tisztázd, magadban.

2023. szept. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Még addig érthető, hogy mondjuk csinál valamit,amit nem akarna, de megfelelni akar neked és mindketten érzitek, hogy az úgy nem kifizetődő és amiatt megkérdőjelezhető maga a kapcsolat. Olyan esetben a legjobb megoldás a szakítás.
2023. szept. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Pl egy szitu hogy párod rossz időszakban van és kicsit tavolsagtartobb lett szuleiddel.

Majd beszélsz vele erről hogy rosszul esik neked stb és a rá következő 2napban újra olyan lett veluk mint régen.


Itt megkérdeztem hogy csak miattam változtatott vagy tényleg azért viselkedett úgy mint régen mert ő akarta es belülről jött. Mert éles volt a váltás hirtelen a 2 viselkedés között

2023. szept. 3. 15:41
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Megfelelési kényszer...Dobd ki!
2023. szept. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Tehát megteszi, amit kérsz, annak ellenére is, hogy ő maga igazából nem akar jópofizni a szüleiddel. Erre te beleállsz, mert csak a viselkedése változott meg, de az érzései nem. Mert szerinted ezt a te parancsodra át lehet kapcsolni, hogy jó, akkor mától puszibarinők anyáddal?

Túl sokat vársz, és egyáltalán nem igazságos, hogy ezt elvárod. Te se tudod a saját érzéseid parancsra átalakítani.

2023. szept. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!