Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem kínos az ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem kínos az ilyen?

Figyelt kérdés
Párommal babát várunk, most közölte hogy kapott már baba dolgokat mert az ex nőjével babát akartak és hogy azok jók lesznek a kicsinek. Csak szerintem gáz ez? Tudom magamról hogy szeretem túltolni a dolgokat ezért is érdekelne mások véleménye. Nyilván megmondtam neki a véleményem amit elfogadott, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre
2023. szept. 3. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon hülye a párod, hogy ezt így tálalta neked….! Én is ki lennék akadva! Nem érzi a határokat.
2023. szept. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már mindegy, már túl vagy a kínos szitun.
2023. szept. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem hülye csak férfi. Egyszerű, mint a faék.
2023. szept. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Nézd, a férfiak materiális lények, ők nem visznek az ilyen dolgokba érzelmeket mint mi, hanem ő úgy gondolja, hogy funkcionálisan teljesen megteszi azok a holmik is a dolgukat amiket korábban kapott egy másik nővel másik szituációval kapcsolatban.


Semmi gond nincs ezzel, ők ezzel ugyanúgy jót akarnak a születendő közös gyereketeknek.


Nőként ez elsőre fura lehet, terhesen meg pláne amikor a hormonok miatt amúgy is túl érzelgősek vagyunk.


Nyugodj meg, semmi rossz nincs ebben. Használjátok azokat a babaholmikat nyugodtan.

2023. szept. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Hát igen, racionalitás, meg férfiagy, meg minden. Én megkérném, hogy oda tegye vissza, ahonnan elővette. Azok nem az én gyerekem cuccai. Biztos, hogy nem használnám. Nem érné meg az a pár tízezer forint, hogy ahányszor rájuk nézek, mindig a másik gyerekre gondoljak.
2023. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Férfi, racionális, nem gúnyból tette.

Az enyém meg odaadta a volt felesége ruháit, amiket ott hagyott. Én nem sértődtem meg, jót nevettem, és simán felveszem ha olyan van. Meg a gyerekei kinőtt ruháit is ráadom az enyémre

2023. szept. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
En tenyleg nem vagyok haklis ilyenekre, de ez izlestelen. Ugyanakkor te vagy a szerencses nyertes, de megis. Mi van, ha nem joindulatbol adja. Babonas sem vagyok, de gyerekvallalasnal lehet, hogy az is kozbelepne. Ez nem jo. Oke, hogy joban vannak, de ez vastagboruseg, szereptevesztes. Kizart, hogy ne tudta volna masnak adni. Es nem 15 eve voltak egy par. Szoval nekem ez valami izlestelen tulbuzgas. Annak bizonyitasa a pasi elott, hogy o jofej. Pedig nem.
2023. szept. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%

Azért nem kell úgy tenni, mintha a férfi az idióta szinonimája lenne.

Egy csomó férfit ismerek, akinek eszébe se jutna ilyen gáz dolgot csinálni.

2023. szept. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Sztm meg semmi olyan nincs ebbe. Ezek csak tárgyak.
2023. szept. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem akarod, ajándékozd el, szólj neki, hogy felteszed a jófogásra ingyen elvihetőként.

Amúgy miért tart kapcsolatot azzal az exével, akivel közösen akartak gyereket?

Tipikus női gonoszkodás az ex részéről, hogy odaszúrjon az új menyecskének, csak a pasid olyan jámbor, hogy neki nem esik le...

2023. szept. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!