Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha unom a párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a barátommal, és hiába csak heti 2 napot töltünk csak együtt, mégis úgy érzem, hogy unom ezt a kapcsolatot. Szinte nem is nagyon megyünk sehova, még együtt a 2 év alatt még csak strandolni sem voltunk. Most nyáron is elmentünk ide a közelbe úgy 3 napot, és ennyi, hiába mondtam, hogy milyen jó lenne együtt elmenni nyaralni, kicsit elszakadni itthonról, erre sincs igénye.

De ha itthon vagyunk nálunk, akkor sem csinálunk közösen semmit. felhoztam egy csomó ötletet amit közösen csinálhatnánk, de abból sem tetszik neki semmi. Sem egy közös társasjátékozás (nem szexes), sem egy közös filmnézés, se semmi nem tetszik neki, hiába próbáltam vele erről beszélni. Csak a telefont nyomkodja mellettem.

Unom hogy bármit felhozok amivel elüthetnénk az időt, semmi sem érdekli őt azok közül. Sokszor úgy érzem magam mellette, mint egy idős néni, aki már sok-sok éve házasságban él.

Csak a hobbija érdekli, én úgy érzem.


2023. szept. 3. 21:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Ez alapján nem illetek össze, nagyon mások vagytok.

Mi az ő hobbija? A telefonozás? Vagy videójátékozik?

2023. szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Horgászat.
2023. szept. 3. 21:18
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Menjetek el vadvizi evezésre!
2023. szept. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

Hát, elég unalmas pacáknak tűnik. Túlságosan készpénznek veszi ,hogy vele vagy, nem tudja, hogy tenni kell érted is, meg a kapcsolatért is. De lehet, hogy ő is unja. Vagy csak simán telefonfüggő.

Esetleg próbáld ki azt, hogy elhagyod.

Vagy olvass(atok) párkapcsolat fejlesztő könyveket, pl. [link]

2023. szept. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Esetleg szervezd le a nyaralást, aztán elmész vagy vele, vagy ha ő nem jön, akkor mással.
2023. szept. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
98%

Ez nem fog változni, ha már az elején ilyen, ezért még most állj odébb, mielőtt örökre összeköt vele a közös hitel meg a kölykök.

Húsz éve élek egy ilyen házasságban, kb. semmit nem csinál csak a telóját nyomkodja, meg a ps-t. Csak akkor jön el velem közös programra, ha előtte hetekig rimánkodok neki. Ha pedig csinálok magamnak programot akkor még megy a pofavágás hogy magára hagyom. Olyankor persze nem játszik ha elmegyek itthonról, hanem mártír fejjel vár haza.

2023. szept. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Hagyd ott...

Ha már az elején ilyen, ez csak még rosszabb lesz.

Egyáltalán mi jó neked ebben? Gondold végig, hogy mit vesztenél, ha szakítotok (valószínűleg semmit), és lépj.

Még az is lehet, hogy összekapja magát és hajlandó lesz kimozdulni a komfortzónájából, de ha nem, akkor is találsz hozzádillőbbet.

2023. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
87%
Elösször csak egy szünetet lengess be, hátha átkattannak neki a dolgok és rájön hogy tenni kéne valamit a kapcsolatba, mivel ez nem 1 egyoldalú dolog. Ha nincs kedved kínlodni akkor ja, hagyd ott.
2023. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Én csak így a hátsó sorból suttogva megkérdezném, hogy amúgy összejönni hogyan sikerült?
2023. szept. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 hosszúhajú ***** válasza:
91%
amit most itt leírtál pontosan így mond el neki. lehet hogy elkezdi megérteni, ha nemcsak célozgatsz, talán az hiányzik. így egy az egybe elmond neki. nem lenne fer másként csak is így őszintén. és nem is értené. beszélj vele.
2023. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!