Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nem elég ebbol nem érezhető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem elég ebbol nem érezhető?

Figyelt kérdés

Nem értem miért nem érzi hogy fontos. Támogatom, bármire megkér megoldom, az itthoniak sem maradnak csak rá. Veszek le terhet a válláról szó nélkül hogy neki könnyebb legyen.

Kedveskedek neki stb..


Erre ő csak a családom serelmezi hogy nekem itt a családom és jó nekem. Ők is segítik őt, gondolnak rá, kap tőlük sokmindent.


Persze hogy szorosabb a kötelék szuleimmel mivel együtt dolgozunk a vállalkozásukban.


2023. szept. 3. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Hagyd el, felesleges rajta melózni.

Nekem is volt olyan párom, akinek semmi sem volt jó. Többet tettem már a végén a kapcsolatba, mint ő és egyszerűen az élete minden kínját rám hárította volna. Na, nekem elegem lett belőle. Ő meg azóta sem talál senkit, aki komolyat akarna tőle.

2023. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szakítás segít rajtatok.
2023. szept. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
😭😭😭😭😭
2023. szept. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Olvasd már el az előző 500 kérdésed!

Nem szereted, nem tiszteled, semmire se tartod jónak. Ő azt várja, hogy legalább eljegyzed, de ennyi év után azt se.

Persze, hogy nem érzi magát fontosnak. Mivel nem szereted. Teljesen elhidegültetek.

2023. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy más a szeretetnyelve. Vagy olyan dolgok állnak a háttérben, amiket innen a sztoriból kegyesen kihagytál.
2023. szept. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolta, hogy teljes erteku, felnott ember vagy, es nem erti miert nem tudsz a csaladod nelkul letezni. Nalad a szulokrol valo levalas meg segitseggel sem tud megtortenni. Elgondolkoztal mar rajta, hogy miert vagy keptelen ra?
2023. szept. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó ezt hogy érted?
2023. szept. 4. 08:21
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Mar megint a műkörmös csaj pasija nyíg?
2023. szept. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Leirtam magyarul, pont ugy ertem. A levalas fogalmat meg keresd meg, raklapnyi pszichologiai konyv foglalkozik ezekkel. 6-os voltam.
2023. szept. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!