Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire érezhetem úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érezhetem úgy, hogy nem vesz komolyan a párom, hogy nem gondolja komolyan velem a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Két hónapja vagyok együtt a barátommal, nagy szerelemben. ( A barátom 50 éves én 48, két váláson tú mindketten.. ) Az szilveszteri bulin meghívtak minket Tunáziába, barátokkal, ahol mindenki a házastársával vagy a barátjával ment. Mi megbeszéltük, hogy nem utazunk Tunéziába, hiszen ennyire a kapcsolat elején nekünk még most jobb lenne egy kis romantikus kettes, vagyis valahova Mi is elutaztunk volna Kettesben. Teltek a hetek, mire a barátom előadta, hogy a barátai unszolják, menjen velük Tunéziába. Megkérdeztem, hogy mit válaszolt, amire azt mondta, hogy "Még gondolkodik.. " Ez nekem nagyon rosszul esett, hiszen rólam megfeledkezve, a kettőnk tervét félretéve, elmenne nélkülem Tunéziába, oda ahová mindenki a párját viszi.. Vita lett belőle, majd telefonkinyomás és gondolom szakított velem. Vlsz azért mert elmondtam az érzéseimet... Hogy nem szép dolog rászervezni valamit arra amit már megbeszéltünk.. Mondhatta volna azt is, hogy " Édesem, meggondoltam, én el szeretnék menni, így gondold át, hogy jössz-e velem... Akkor biztosan igen-t mondtam volna..

( Előzményként: Két hónapig azt mondta, hogy elvált, 2x mint én. Egy kiránduláson kiderült, hogy papíron még mindig házas... Nem értem mi szükség volt erre a kamura? Miért nem volt őszinte az elejétől? Ez sem tiszta körülötte... )



2023. febr. 16. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha nemtetszés nyilvánítás esetén rádteszi a telefont és feltehetőleg ez ennyi volt, akkor hadd menjen.

Az ilyen típussal semmit nem lehet megbeszélni, mert 1. személyes támadásnak veszi 2 hisztinek lesz minősítve. Személyes tapasztalat.


Nekem is rosszul esne amúgy, ha a megbeszéltek után mégis fontolóra venné, hogy elmegy velük. Hát még ha kiderül, hogy ja nem is vált el.

2023. febr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Kár ezen meditálni, full kamu volt a pali.
2023. febr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Valszeg a nejét viszi.

Egy másodpercre se sajnáld ezt a pasit.

2023. febr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Basszus lehet tényleg a feleségét viszi. xD
2023. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egész sztoriban a naivitásod a legdurvább. Nem rosszindulatból, de elképesztő hogy nem jöttél rá. Mintha egy tini írta volna ezt.
2023. febr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt sem tudod 2 honap után nem e kikain partikat szoktak e lenyomni. Vagy agressziv e ittasan.

Senkivel ki nem mennék igy sehova. Nem is balhéznék azon ha ilyenkor a másik még kvázi önállo életet él!

2023. febr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*o-val
2023. febr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es! Teljesen igazad van, valóban naivitás jellemez.. Azonban egy kapcsolat kezdetén még adunk némi esélyt és bizalmat a másik felé. Hátha... Na most itt nem igazán lett gyümölcsöző ez a megelőlegezett bizalom. Nem baj ha valaki "haverok buli fanta" képviselője, de talán ha talál olyan nőt aki miatt ezen változtatna, az mindenképpen értékelendő (lett volna)...

( Egyébként szerintem a sok buli és ivás 50 évesen + papíron feleség... = mind mind komolytalan hapsit mutat.. Tehát igazad van )

2023. febr. 17. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!