Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok akik nem laknak együtt!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok akik nem laknak együtt! Ha átmentek a másikhoz, mennyi időt vagytok ott nála (elsősorban a 18 alattiakat kérdezem)?

Figyelt kérdés

Heti 1x tudok lemenni a barátomhoz (19F),a szüleim pedig ki vannak akadva minden egyes alkalommal hogy milyen paraszt vagyok hogy 4 órát náluk dekkolok,és ez "nem illik". Megkérdeztem őket hogy akkor mi az az idő ami még illik,de nem mondtak semmit csak szidtak tovább. Még azt is a fejemhez vágták hogy ha ennyire utálok itthon lenni akkor költözzek hozzájuk (16L vagyok).


Ma 11-től 3-ig egy tankönyvért jártam boltról boltra,iskolaidőben teli vagyok elfoglaltsággal (úszás,torna,meg ugye a tanórák),nem járok diszkóba,koncertre,házibuliba,ez az egyetlen kikapcsolódásom hogy szombatonként lemegyek filmezni a barátomhoz. Ha néha,havonta,esetleg kéthavonta elmegyek valahova szórakozni, 11 előtt otthon vagyok. Tényleg ennyire sok ez?:(((


2010. okt. 16. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
francot! Az ősök a bunkók... én egy csomószor visszapofázok, ha úgy érzem, igazságtalan vmelyik (általában apám). Ha nevelni akar, ne ordibálásból álljon már az a napi 2 kommunikáció... nyugodtan kérdezz vissza, h "ti sose voltatok fiatalok?"
2010. okt. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

most hirtelen elgondolkoztam, hogy nem lehetek ilyen hülye, ilyen kérdést nem írtam ki XD.... mintha szóról szóra én írtam volna. minden stimmel , még a kor is.


én már olyan szinten vagyok, hogy simán elmegyek a barátomhoz, ha a szüleim nem engednek :( "úgymond kitörtem " a börtönből...és néha elmagyarázom nekik az érveimet...próbálj meg velük szót érteni, és ha nem megy . akkor rajtad áll. megszoksz, vagy megszöksz . én szöktem....

2010. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én kb fél napig vok ott, ha ottalszok
2010. okt. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én van, hogy 2-3 napig is ott vagyok, ha nem dolgozom, és ő sem, mert egyszerre vannak pihenőnapjaink. Nálunk apám szólt be eleinte, hogy mit vagyok ott annyit, azt hitte, haza sem jövök én meg leoltottam, hogy semmi köze az életemhez, felnőtt, kereső nő vagyok, aki azt csinál, amit akar.

De neki az volt a fő baja, hogy úgy aludtam a barátomnál több napig is, hogy ők még nem is ismerték, mióta ő is alszik nálunk, nincs ez a gond. Esetleg próbáld meg a barátodat is elhívni filmnézésre, ha az ottalvást nem engedik (én nem is engedném egy 16 évesnek...)

21L

2010. okt. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

altalaban - mivel a baratom nem lakik olyan kozel - ha atmegyek hozzajuk akkor altalaban 4 napot maradok, mar majdnem 1 eve egyutt vagyunk a baratom 21, en 18 vagyok, a szulei nem szoltak sosem, meg az en szuleim sem. szeptembertol osszekoltozunk! :)

szerintem beszeld meg a baratoddal, nem a szulok velemenye a fontos. ez a ti kapcsolatotok:)

2014. szept. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!