Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az én felelősségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az én felelősségem abban,hogy gyakorlatilag egy őrült viselkedést váltok ki a lányból?

Figyelt kérdés
Nagyon elfoglalt vagyok. Nem mindig érek rá visszaírni,ha ír. Ha randit beszélünk meg és azzal kapcsolatban ír, vagy csak kérdezi,hogy mikor megyek, sok idő telik el mire válaszolok. Számtalan alkalommal elkezdett írni hogy nem bírja ezt tovább, és akkor osszeir mindent, de ilyen több tíz üzenetet. Van hogy eltelik 5-6-7 óra mire odaérek hogy válaszoljak az eredeti kérdésére. És ilyenkor már olyan mint egy őrült. Ezt én valtom ki belőle?
2023. szept. 5. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Ha ilyen mértékben szarnak rám én veszem az üzenetet és lépek. Főleg, ha lényeges dolog miatt írok.

Az a te felelősséged, hogy hülyíted a lányt. Az meg az övé, hogy hagyja.

2023. szept. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Pff Örülj neki, hogy ezek után még ír. Én már biztos feladtam volna.
2023. szept. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Hát én nem tudom... #1,2 ti nem dolgoztok? Nem mindenki tud egész nap pötyögni. Volt nekem is olyan párom, aki nem tudott telózni, mert nem ért rá vagy koszos volt a keze (autószerelő volt) és amiatt nem tudott állandóan írni. Ebédszünetben meg este volt aktív. Én ezt el is tudtam fogadni. Szerintem az az őrült, aki elvárja, hogy a nap bármely részén azonnal visszaírjon a másik

'Lényeges dolog miatt írok'--> ha annyira fontos, miért nem telefonálsz?

2023. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg, hogy nem tudsz napközben válaszolni neki, de amint tudsz, írsz neki. Tényleg vannak olyan munkák, ahol nem tud az ember rögtön reagálni.
2023. szept. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Van hogy eltelik 5-6-7 óra mire odaérek hogy válaszoljak"

Tán agysebész és műt? Hány olyan munkahely lehet, ahol 5-7 órán keresztül még pisilni se mész ki? Mert, ha már úgyis kezet mosol (gondolom) pl autószerelőként, akkor akár rá is nézhetsz, hogy írtak-e. Főleg, ha tudod, hogy a párodnak erre igénye van, vagy, programotok lesz és még nem egyeztettétek.

Pàr óra miatt én se tavartatom magam, főleg, ha a párom olyan munkát végez. De, 5-7 óra, ráadásul rendszeresen már üzenet értékű.

"Lényeges dolog miatt írok"--> ha annyira fontos, miért nem telefonálsz?"

Miért, akkor hirtelen elérhető vé válik? Akkor hirtelen nem dolgozik?

Csak akkor telefonálok, ha ég a ház. Ettől függetlenül a "Ha randit beszélünk meg és azzal kapcsolatban ír, vagy csak kérdezi,hogy mikor megyek" témák szerintem lényegesek. Nem annyira, hogy azonnal kelljen válasz, de annál kicsit jobban, hogy fél napokig álljon a kérdés.

"Szerintem az az őrült, aki elvárja, hogy a nap bármely részén azonnal visszaírjon a másik"

Szerintem az, hogy 5-7 óráig nem reagál és az, hogy azonnal írjon vissza nem azonos. De, ahogy érzed.

Ha van rá racionális magyarázat, nem gond a hosszabb kihagyás, de nem sok racionális magyarázatot látok 7 órára. Főleg nem rendszeresen.

2023. szept. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Több 10 üzenet azért komoly. Én hagynám a helyedben. Ha normális lenne, nem csinálná ezt, hanem vagy megértene, vagy elengedne. Ez viszont így para.
2023. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Megesik amikor vki nagylángon ég, a másik meg csak takaréklángon.

Ettől függetlenül a zaklatókat en se birom.

2023. szept. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Érdekes dolog, hogy ha hapsi veszi zokon, hogy a csaj nem ír vissza pár percen belül, ne adj isten eltűnik órákra anélkül, hogy annyit szólna bakfitty, akkor nem köteles elszámolni, van saját élete, nem ér ő rá egész nap pötyögni stb.
2023. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

Én nöként utálom a zaklatókat.

Ez nem nemfüggő.

2023. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyfelől megértem az elfoglalt embereket,van,hogy egyik megbeszélésről,bejárásról a másikra esik az ember,vagy villanyt szerel,betonozik egész nap,egyebek.Én emberekkel foglalkozom,van,hogy folyamatos a nyüzsgés körülöttem,nos,ilyenkor pont nem a Messenger életem központi problémája.Egyébként is személytelennek tartom kicsit, jobban preferálom nőként a telefonálást,bár akkor már inkább az élő kommunikáció.Régebben inkább telefonfüggő voltam,ma már nem ez a prioritás számomra.

Másfelől amit a Kérdező leírt,durva reakcióidő az én olvasatomban.Ugyanis senki ne mondja,hogy egy fél órás ebédszünetben nincs érkezese valakinek két mondatot visszaírni,vagy akár a mellékhelyiségben ülve,pláne,ha felvilanyozza az adott illető!

Szóval,véleményem szerint gáz a lány is meg a kérdés feltevője is.

Az egyik valószínűleg mentálisan gyenge,a másik meg mintha totálisan érdektelen volna irányába...

2023. szept. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!