Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja rám a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja rám a barátom, hogy őrült lennék?

Figyelt kérdés

Most sokan biztos azt fogják írni, mert biztos az is vagyok.

Sokszor úgy érzem a barátom féltékennyé akar tenni, és őszintén ilyenkor el is bizonytalanodom. Megmutatja nekem, hogy neki bizony női barátai is, már nem beszél velük, mióta együtt vagyunk, megmutatja az adatlapjukat, és látom, hogy őket is lájkolja mellettem.

Szex előtt sem kényeztet engem, csak durr bele szinte, és kész. Mindig van valami kifogása, miért nem akar előjátékot szex előtt.

Azt mondja nem tudja mi lesz, ha majd összeköltözünk, mert akkor ki kell jönnünk egymással, én pedig sokszor úgy viselkedek, mint egy bolond, akkor neki nem fogok kelleni. Nem tetszik neki, ha megemlítek neki dolgokat, amik nekem nem tetszenek, szerinte én kielégíthetetlen vagyok, amiért nekem kell az előjáték is szex előtt. Nem fogja minden kívánságomat teljesíteni, mert akkor nagyon el leszek kényeztetve.

Meg jobb lenne ha egyből pattannék neki kaját csinálni, mert ő éhes, és a tv nézésre van megszülettem, de arra, hogy csináljak is valamit arra nem. Szerinte annyira főzni sem tudok, mert még nem mindenféle kaját tudok megcsinálni, de ő így is szeret.


2022. febr. 20. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó neked ebben a kapcsolatban? Milyen pozitív dolgokat tudsz felsorolni benne?
2022. febr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Módszeresen rombolja az önbizalmad.

Neki nincs és így szerez mindig egy kicsivel több fölényt ,hogy téged leszól.

Ez már tegnap is sz.r volt kapcsolatnak. Javulni biztosan nem fog.

Romlani viszont igen,ha időt szánsz rá.

2022. febr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 peca1000 ***** válasza:
100%

Az ilyen hülyegyerektől minél hamarabb meg kell szabadulni.


Alap az előjáték, és hogy a nő élvezzen el előbb.


A többi hülyesége meg hab a tortán.


45 ffi

2022. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a leírtak alapján ha vele vagy, akkor valami tényleg nem százas. Nem azt mondom, hogy őrült vagy, de valami lelki bajod lehet, mert egészséges nő már rég kiadta volna az útját.
2022. febr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Mindketten érdekes személyiségek vagytok. Hogy tudtok így működni egy kapcsolatban? Ti ebben boldogok vagytok?
2022. febr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

És ha nem viselkedsz jól, akkor felejtsd el, hogy elvesz?

Rúgd ki mielőtt még nagyobb hibát követnél el, már így is szar az egész.

2022. febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz, ha sürgősen megszabadulsz ettől a türhőtől.Az egyik legveszélyesebb, leg haszontalanabb tipus. Ebből a kapcsolatból semmi jó nem fog származni neked. Nem szeret. Ez egy nárcisztikus nyomoronc. Menekülj!
2022. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak ürítésre használ és sanszos hogy a leirtak alapján nárci.


3-assal értek egyet.


A padid az a típus aki szerint az asszonynak kuss a neve a háznál és szolgálólánynak néz és önkiszolgáló perselynek ahova csak beteheti Sikló Janit fröcsögni.


Szerintem is felejtős ez a pasi. Az önbizalmadat meg tessek helyretenni. Legyen önérzeted és tessek nem feladni önmagadat.

2022. febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
* pasid
2022. febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne szaporodjatok...
2022. febr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!