Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha vita van hogy viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vita van hogy viselkedtek egymással a párotokkal?

Figyelt kérdés

Összezörrentünk hülyeségen, vitáztunk de odamentem puszit adni neki, aztán lefekvésnél is oda akartam bújni puszit adni és jó éjszakát kîvántam ,de nem fordult felém, hogy visszacsókoljon.

Reggel puszi nélkül kikelt az ágyból és elment egy sziával.(Viták alkalmával ilyen a viselkedése)

Ha vita van nálatok is îgy megy? Hogy ilyenkor olyan,mintha nem szeretne?

Ezek után már harmadjára nincs kedvem nekem kuncsorogni a csókér…

Hogy kellene ilyenkor viselkedni?


2023. szept. 6. 06:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezzel sajnos nem tudsz mit tenni mint megvárod míg megbékél.

Vita nélküli időszakban esetleg említsd meg neki, hogy könnyebb a kapcsolat ha kevésbé haragtartó.

2023. szept. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Pasid egy tapló. Off a csávó.
2023. szept. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A vita az volt hogy nem adtam neki puszit az edzőteremben befelé menet,mert rohantam be edzeni. Konkrétan leb.szott emiatt,én meg mondtam, hogy nem láttam befelé menet emiatt nem nézelődtem tovább, hanem siettem be a csoportos órára ami már ment 7től. Aztán hazaérve este fél 9kor láttam hogy nem áll ott az autoja és hívtam,de nem vette fel, ráiratm hogy felvenné a telefont? Azt hittem ennyire megsértődött hogy már nem is jön haza, de aztán visszahívott és mondta hogy csak kajáér ment, én meg kondtam hogy azért leírhattad volna ezt is. Na aztán felhúzta magát azon hogy minek írtam rá hogy felvegye a telefont, csak sorban állt azért nem vette fel…

És ezután amikor hazaért adtam neki puszit, ő duzzogott de nem szólt semmit. Aztán fekvésnél a fentebb leírtak… nem akart csókot adni

2023. szept. 6. 07:46
 4/13 A kérdező kommentje:
Pitiáner dolognak tartom…hogy emiatt úgy viselkedik, mint aki nem szeret. Rosszul esik.
2023. szept. 6. 07:49
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Pitiáner is. Nálunk ez úgy működik, hogy mindent megbeszélünk, törekszünk arra, hogy a másik ne érezze rosszul magát. Sokkal nagyobb problémáink voltak már, de egyszer sem feküdtünk le duzzogva, a másikat elutasítva.
2023. szept. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, így kellene, de nem így működik ő. Van hogy a kanapén alszik. Mint egy duzzogó kisgyerek
2023. szept. 6. 09:23
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Aha. Tényleg mekkorát vétettél. Majd ha lesz a 2 kezedben 3 gyerek, és ne adj isten elfelejted csókolgatni hazaérkeztekor a ház urát, akkor is húzzon el hazulról meg napokig ne szóljon hozzád.

Óvoda. Tudod mikor engesztelgetném!

2023. szept. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Most futott be hozzám, azt mondta azért nem adott puszit mert az edzőteremben nem vártam meg és én sem adtam neki. Aha mondom, utána meg itthon adtam és este is akartam…azt mondta akkor már ne is adjak, ha ott nem kellett

Tényleg ovi

2023. szept. 6. 10:16
 9/13 anonim ***** válasza:
Hú de dedós...
2023. szept. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Leclerc ***** válasza:
100%
De minek engesztelgeted? Semmi nem történt, és be van sértődve mint egy kisgyerek. Mi lesz ha komolyabb dolgok történnek?
2023. szept. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!