Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mit tennétek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit tennétek, ha egy családtagotok, vagy barátotok csúnyákat mondana a párotokra?

Figyelt kérdés
Vagy akivel már ez megtörtént, mit tett?
2023. szept. 6. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon keményen helyre tenném. A baráttal pl. véget érne a barátságunk is.


Nehogy félreértsük egymást!

Kritizálni, kulturált stílusban elmondani, miért van rossz véleményed róla, azt lehet. Azon akár el is gondolkodom. De szidni, csúnyát mondani rá, azt nem lehet.

2023. szept. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem venném jó néven, ugyanis az az én döntésem, kivel vagyok együtt. Vice versa, tehát senkit nem kell szidni. Kulturált véleménykifejtésre nyitott vagyok, de csak is akkor, ha az a dolgok jobbítására irányul, nem pedig kotnyeleskedés, belekötés, furkálódás, szabotálás a cél.
2023. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
elküldeném a f&@omba.. mindegy kiről van szó.
2023. szept. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Illene megvédeni!
2023. szept. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem érdekelne a kulturáltság, zsigeri módon reagálnék: lendületből pofán verném.
2023. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki a paromat bantja, annak velem gyulik meg a baja. Nem enyhito korulmeny se a rokonsag, se a baratsag. Villamgyorsan meghuznam a hataraimat, ha eddig nem tettem volna es kozolnem, hogy no way. Aztan vagy megerti es tiszteli a hataraimat, vagy onnantol kezdve lehet tiplizni, nem vagyok kivancsi ra. Tudja mar, hogy mi az amibe nem szolhat bele senki, o sem.
2023. szept. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy pörgőrúgással fejberúgnám, mert a világ egyik legaranyosabb nője a párom. Olyan, amilyet mindig is szeretett volna elképzelni mellettem a családom, szóval már csak az álszentség miatt is bevetném ezt a legendás pörgőrúgást.
2023. szept. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Itt mindenki hősködik, a valóságban meg az anyjuk háta mögött kushadnak, és a haverokkal beszélik ki a nőjüket.
2023. szept. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Egykövet fújnak velük.
2023. szept. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!