Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak, hogy két tinédzser szerelme akár házasságig is eljusson?

Figyelt kérdés
a barátommal már 7 hónapja vagyunk együtt, nagyon jól megvagyunk, és mindkettőnknek ez az első komoly kapcsolata, és nagyon szeretjük egymást:) én mindig is álmodozós típus voltam, szóval mindig úgy képzeltem, hogy ha megtalálom az igaz szerelmet (amit most meg is találtam:P) akkor vele élem le az életem... a barátom is ilyen álmodozós típus, pont olyan, amilyet én mindig is szerettem volna:) és saját bevallása szerint én vagyok az első barátnője, akit tényleg igazán szeret, és én vagyok az első is akivel lefeküdt... mennyi az esélyünk, hogy évek múlva is együtt leszünk? mert én részemről hosszútávban gondolkodom, és a barátom is... csak arra lennék kíváncsi, hogy nektek erről mi a tapasztalatotok, véleményetek! a válaszokat előre is köszi:)
2009. jan. 1. 20:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
kevés az esélye,de volt már rá példa a történelemben.ilyen az igazi szerelem,csak jó ha tudod,hogy iylet több ember iránt is érezhetsz életed során:-) A jövőbe mi sem látunk!:-)
2009. jan. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon-nagyon kevés.
2009. jan. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanebben a helyzetben vagyok én is, bár már nem vagyok tini (22). Én azt mondom, hogy mindenre megvan at esélyetek! Ne hallgass feltétlen azokra, akik ennek az ellenkezőjét mondják! A Ti érzéseitekről van szó, csak Ti érezhetitek!! Előszeretettel osztogatnak ilyen véleményeket azok, akikkel ez nem fordult még elő, azt hiszik, akkor nincs is! Sok boldogságot!
2009. jan. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

Kevés, manapság pedig pláne.

7 hónap meg semmit nem jelent sajnos, még 7 év sem garancia.

2009. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
de én tényleg komolyan gondolom a kapcsolatunkat, és mindennél jobban szeretem! de persze mi sem vagyunk tökéletesek, vesztünk már össze... de utána mind a ketten megbánjuk:(:( és rájövünk, hogy nem tudnánk egymás nélkül élni:) szerencsére most már nem jellemző ránk, hogy veszekszünk, nem is akarok vele összeveszni mert mindennél fontosabb nekem:$:) és ő is ugyanígy van ezzel:) amúgy az volt az érdekes hogy egyszer mikor épp a barátomhoz mentem találkoztam a buszon egy bácsival, aki mellé leültem és azt mesélte, hogy ő a volt osztálytársaihoz ment, akik még középiskolában jöttek össze, azóta már házasok:) és akkor úgy éreztem, hogy ez velünk is megtörténhet:)
2009. jan. 1. 20:17
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Persze, én is most ilyen helyzetben vagyok, mint te, de az ember soha nem tudhatja....Néhányan olyan sok évet voltak egyutt, hogy az felért volna egy házasságal is, mégis szakítottak...De a tanárnőm a férjét x évvel ezelőtt még gimnazista korában ismerte meg, ha jól tudom még egy osztályba is jártak, nekik sikerult....Ezt így előre nem lehet megmondani, de az esély ott van.

Persze azért a korotoktól is fugg, ha olyan 18 körul vagytok, akkor annak megint nagyobb az esélye, mint a 15-16 éveseknél...

2009. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Az esélyetek megvan rá, de ha számításba veszed, hogy menniy a válás ma mindenhol, akkor ez egy kicsit elkeserítő.

Lehet, h életed végéig vele maradsz, mert szereted, de sajnos van olyan, ahol majdnem húsz évnyi házasság megy tönkre.

Nincs semmi garancia arra, hogy megmaradtok egymásnak életetek végéig, de sok sikert, és kitartást hozzá:)

2009. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi 16 évesen jöttünk össze, elsők voltunk szinte minden téren egymásnak és már 4 éve vagyunk együtt, és most 20 évesen még mindig imádom , senkiért nem adnám őt, szeretném ha egyszer ő lenne a férjem, ugyh remélem van ilyen:D

sok szerencsét puss

2009. jan. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is pontosan igy vagyok a barátommal,és én is úgy érzem,hogy vele maradnék egesz életemben,de szerintem ennek nagyo kicsi az esélye,mert egy idő után lehet,hogy megunjátok egymást.És az se biztos,hogy ő az igazi,most úgy érzed,de majd lehet,hogy találsz valaki olyant akit jobban szeretsz...ki tudja!De azért szurkolok nektek!:D
2009. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
70%

Megértelek titeket, nem akarok ünneprontó lenni, de nézd, az első szerelemnél mindenki ezt érzi, mint most ti. A rózsaszín köd, fiatalok vagytok, nincs semmi problémátok (szerencsére, ne is legyem), de sajnos az élet később nem pont ilyen lesz. Ahogy majd mind a ketten egyre idősebbek lesztek, úgy érik be a személyiségetek, a vágyaitok és a céljaitok, ezek pedig nagyon sok változást hoznak magukkal. Egy idő után sajnos az egyik partner mindig kíváncsi lesz, az egyik partnernek mindig meginganak az érzelmei...mivel más partnerrel nincsen komolyabb párkapcsolati tapasztalatotok. Ez MINDEN esetben így van, még azokban a kapcsolatokban is, akik netán fiatal koruktól kezdve együtt maradtak. Az én személyes ismeretségi körömben ezen fiatalkori szerelmek megmaradási százaléka 0%. Persze van olyan eset is, hogy fiatalkoruktól kezdve együtt vannak, de ez iszonyatosan ritka.


Én személy szerint nagyon nem tartom egészségesnek, hogy a legeslegelső emberrel élje le valaki az életét. Lehet, hogy sokan le fognak pontozni, de ez akkor is így van. A minap szakított az egyik 22 éves ismerősöm a barátjával, 18 éves kora óta volt vele (tehát 4 évet) és habár szép volt a kapcsolata, utólag RETTENETESEN bánja a sok kimaradt izgalmat (nem az egyéjszakás kalandokra/szexre gondolt!!) az életéből.

Ha egyszer vége lesz majd a kapcsolatodnak, gondolj a boldogan együtt töltött percekre és lépj tovább.

2009. jan. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!