Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt hogyan lehetne orvosolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan lehetne orvosolni?

Figyelt kérdés

Én úgy nőttem fel hogy mindig pörgés, hajtás volt és tudjuk mik a kötelességek és ha az megvan utána jöhet a pihenés. Nyilván néha lehet kivétel de nem ez a jellemző.


Én munka után neki állok az otthoni dolgoknak is, mert mondjuk " érzem belul hogy mondjuk egy hete nem volt megcsinálva" és azért kellene már..


Ilyenkor magamban mondom és lesz bennem egy belső feszültség h nem igaz hogy a párom nem érzi/látja és nem állt neki,pedig lett volna ideje es ebbol azt érzem hogy rám marad..


Persze próbáltam elmondani hogy érzek ezzel kapcsolatban.


A te is megcsinálhatod komment nem érdekel, mert most is megteszem és nem akarok állandóan rá takarítani..


Itt most a hangsúly azon van amit ilyenkor belül érzek. Ha jön az érzés h ennek már itt az ideje megcsinálni és ő nyugiban elvan (persze fújja ki magát) Na ezen az érzésen hogy lehet változtatni?

38f


2023. szept. 7. 14:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Hát figyelj, igények és igények...


Van, akit az sem zavar, ha retekben úszik a környezete, és ismerek olyat, aki hetente kitakarítja az EGÉSZ lakást. A helyzet az, hogy ezen nem tudsz változtatni.


Én valahol a kettő között vagyok. Az igénytelen, lustaság és a hiperprecíz pedantéria egyaránt zavar... Jó lenne tudni, hogy ti a pároddal konkrétan hol helyezkedtek el ezen a tengelyen.

2023. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%

"Én munka után neki állok az otthoni dolgoknak is, mert mondjuk " érzem belul hogy mondjuk egy hete nem volt megcsinálva" és azért kellene már.."


Ha egy hete nem volt megcsinálva az azt jelenti hogy te se csináltad. Te ugyanolyan lusta vagy, mint a partnered, vagy mindketten úgy el vagytok fáradva, hogy egyszerűen nem bírtok, esetleg nem jut rá idő, mert mást csináltok.


Kérdezem én így, hogy te hogyan jöhetsz ahhoz, hogy tőle elvárod, de te se csinálod meg?


Otthon van egész nap, nem dolgozik, nincs gyerek? Akkor jogos fogjuk rá amit szeretnél, viszont ha otthon kisbaba van, vagy nagyon pici gyerek, dolgozik ugyanúgy, takarít, főz (főleg ő, vagy egyedül ő), akkor nem tudom mi a bajod úgy őszintén...

2023. szept. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Keress olyat, aki hasonló.
2023. szept. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

2

De egy hét kihagyás után is ő lát hozzá, nem a párja.


Szerinten azonos igényesséi szintű enberek tudnak jól működni egy párkapcsolatban.

2023. szept. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagyunk egyformák. Nem pörög mindenki úgy, mint a ringlispíl és nem is ennyire megfelelési kényszeres. Ráér az a házimunka holnap is.
2023. szept. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
#4: Egyáltalán nem mindegy, hogy miért nem csinálja és mit csinál helyette, semmi konkrétumot nem írt (ezért kérdeztem rá pár dologra), szóval míg nem infózik így nem tudok másra gondolni, minthogy ő neki is jó egy hétig ugyanúgy...
2023. szept. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

6

Nem érted? Egy hétig jó, de utána ő emeli fel a seggét, és nem a pasija.

2023. szept. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

#4:


A kérdező a férfi.


"38f" 😂😂😂

2023. szept. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Rossz irányba pörögsz, ha egy hétig sem jutsz el a dologhoz.
2023. szept. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
8 nem mindegy?
2023. szept. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!