Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt hogyan lehetne orvosolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan lehetne orvosolni?

Figyelt kérdés

Párom szeretne lassan gyereket. Viszont én nem érzem azt hogy ő a gyerekkel járó "terhelést" bírná, ugy hogy mellette dolgoznia is kellene.( Persze nem az első időben hanem később). Szóval szerintem úszna a lakás a koszban mert az lenne az indok hogy nem volt időm mert ott a gyerek, rá kellett figyelni.


Még nincs gyerek és "csak" dolgozik, ha én nem foglalkoznék úgy a takarítással kupleráj lenne. Mert rendben hogy fáradt de én is dolgozok mégis megcsinálom.


Nem azt mondom hogy munka után kipucolom a lakást de pl.latom le kéne torolni a mosdót megteszem, ő simán úgy hagyja..erre a válasz: takarítani kéne de nincs idő..


Szóval nem erzem azt hogy a gyerek háztartás munkahely hármast vinni tudná.


Hiába segítek neki a háztartásba takarításba..


2019. jún. 29. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg kéne beszélni vele, hogy te egyelőre ezeket tapasztalod, a azok pedig a kétségeid, neki mik a javaslatai.

32/f

2019. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Ne. Bár lehet elhagy majd egy szintjének megfelelő emberér akivel lesz majd 4 gyerek a derékig érő koszban, a férfi vidáman issza a borsodikat a tévé előtt, a nő meg olvasgatja a Bamba magazint.
2019. jún. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mond el neki ezt amit leírtál. Ha ezen menni fog a hiszi és vitázik akkor soha nem akarnék vele gyereket. Ha azt mondja jól van megpróbál oda figyelni és látod rajta hogy igyekszik nem pedig a kifogást keresi akkor mehet a dolog.
2019. jún. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Próbáltam neki elmondani de erre a válasza az hogy menni fog. Persze könnyű most ezt mondani mert mindez még nem kézzel fogható.


De A beszélgetés óta sem latok javulást ami legalább a takarításra figyelést illeti , hogy legalább bizonyítani akarna hogy oké akkor ezen változtatok..

2019. jún. 29. 19:46
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

Te csak a kifogásokat keresed a gyerek ellen. Ez már a nagyon nagyon sokadik kèrdèsed, ès eddig mindig mással indokolták, hogy mièrt nem akarod. Most èpp a házimunka....

Bocs, de 2 állásban dolgozik, így reggeltől estig, általában hètvègèn is, talán csak a vasarnapja ami teljesen szabad. Persze, hogy kimerült, ès halogatja a házimunkát.

Felteszem gyerek mellett nem dolgozna másodállásban is, így már könnyebb lenne az èlete, mèg ha gyerek is van.

Inkább kerek perec mond meg neki, hogy nem akarsz gyereket, se most se kèsőbb, aztán ne húzzatok egymás idejèt feleslegesen. Ennek a kapcsolatnak annyi èrtelme sincs, mint egy zsák penèszes kenyèrnek. Dolgoztok latásról mikulásos, egymással időt nem töltötök, programokra nem jártok, csak úton útfèlen belekötsz meg kifogásolod valamivel, ès heti több alkalommal idejössz kibeszèlni őt (mondjuk elèg sikertelenül).

Nem való neked párkapcsolat, család meg pláne nem, menj, ès inkább hódolj anyucièk vállalkozásában...

2019. jún. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem lehet,hogy kissé... rendmániás vagy?!?
2019. jún. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd a fenébe. Vagy oszd ki neki mikor mosogatsz hogy porszívózzon már ki. Nekem fix hogy nem kéne lusta társ. Bár nő vagyok de elvárom hogy rendet tegyen maga után a pasim. Ha erre nem képes össze sem költözök vele mert akkor feszt csak a vita lenne. Akkor meg csak egy helyben állna a kapcsolat.
2019. jún. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!