Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt hogyan lehetne orvosolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan lehetne orvosolni?

Figyelt kérdés

Én úgy nőttem fel hogy mindig pörgés, hajtás volt és tudjuk mik a kötelességek és ha az megvan utána jöhet a pihenés. Nyilván néha lehet kivétel de nem ez a jellemző.


Én munka után neki állok az otthoni dolgoknak is, mert mondjuk " érzem belul hogy mondjuk egy hete nem volt megcsinálva" és azért kellene már..


Ilyenkor magamban mondom és lesz bennem egy belső feszültség h nem igaz hogy a párom nem érzi/látja és nem állt neki,pedig lett volna ideje es ebbol azt érzem hogy rám marad..


Persze próbáltam elmondani hogy érzek ezzel kapcsolatban.


A te is megcsinálhatod komment nem érdekel, mert most is megteszem és nem akarok állandóan rá takarítani..


Itt most a hangsúly azon van amit ilyenkor belül érzek. Ha jön az érzés h ennek már itt az ideje megcsinálni és ő nyugiban elvan (persze fújja ki magát) Na ezen az érzésen hogy lehet változtatni?

38f


2023. szept. 7. 14:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#4:


Nem mindegy, hogy ki mit csinál és miért áll egy hétig valami.


"Otthon van egész nap, nem dolgozik, nincs gyerek? Akkor jogos fogjuk rá amit szeretnél"


Nem tudom mi bajod van komolyan, de illene várnunk míg megossza hogyan zajlik az életük.

2023. szept. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%
Ne. Kezdd. Már. Megint.
2023. szept. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nincs gyerek. Nyilván nem azt mondom hogy ne fújja ki magát. Dolgozunk mindketten de akkor is.
2023. szept. 7. 16:07
 14/18 anonim ***** válasza:
Mi akkor is? 🤔
2023. szept. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
de akkor is maga az érzés a lényeg ami bennem előjön
2023. szept. 7. 16:24
 16/18 anonim ***** válasza:
89%
Mert kényszeres vagy. Anyukám is ilyen volt, nem lehetett mellette egy percre leülni, mert mindig eszébe jutott valami, hogy mit kéne csinálni.
2023. szept. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
54%
Erre a megoldás, hogy szakítasz vele és keressel hozzád való nőt.
2023. szept. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Barátnőm is ilyen :(
2023. szept. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!