Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy értessem meg a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg a párommal, hogy ne hívja át ilyen gyakran a szomszédokat csacsogni?

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve a velünk szemben lévő házat megvették, tőlünk jóval fiatalabb pár költözött oda.

Párom jól összehaverkodott velük, gondolta nekem is jólesik majd a gyakori beszélgetés, közel lenne egy barátnő nekem.


Ezzel csak az a gond, hogy késő délután érek haza munkából, 17-18 órakor. És arra érek haza minden harmadnap, hogy nálunk vannak este 19 óráig is akár.

Én este fél 10-kor már alszok, mert reggel 5-kor kelnem kell.

És mikor hazaesek melóból, fáradtan, nekem még a gyerekkel is foglalkoznom kellene, házimunka stb.


Nagyon kevés időm van hétköznap, néha jó lenne csak egy filmet egyedül megnéznem és hiába kértem már a párom hogy vegye visszább a szomszédokkal való talit, nem ért meg engem.


Egyébként sem ez volt nálunk a megszokott, hogy heti többször járkálnak hozzánk. Évente 3-4* eljöttek a rokonok és mi is mentünk néha, nekem ennyi bővem elég lenne jelenleg is...


2023. szept. 7. 17:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Menjen ő át, és gond letudva.
2023. szept. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondtad már neki, hogy fáradt vagy?
2023. szept. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%

"közel lenne egy barátnő nekem"


Innen jöttem rá hogy te a nő vagy, mert amúgy férfias az írás, na meg a helyzet is, hogy reggel 5-kor kelni kell és du. 5-6 fele hazaérni. Hol dolgozol és ki viszi és hozza haza a gyereket délután?


Amúgy én nem vagyok szívbajos, csírájában fojtottam volna el ezt a bandázást, kb a második alkalommal hogy arra megyek haza hogy a drága uram vendégeket szervezett.

2023. szept. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
"Belúska ide figyelj! Ha még egyszer áthívod a szomszédokat én elválok tőled, megértetted?"
2023. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó válaszoló. :) 7 órától 15-ig dolgozom, és mivel a gyerekem még nem közlekedik önállóan, a napközi végéig meg kell várnom a városban ahová iskolába jár (mi nem ebben a vársoban lakunk). Távolsági busszal meg, mire hazaérünk onnan, 17 óra, ha meg el kell menni bevásárolni, 18 óra is lesz sajnos.

A gyereket az én anyukám viszi reggelente iskolába, mert ő le van százalékolva és nincs munkahelye jelenleg.


A párom nem nagyon veszi ki a részét a gyerek körül itthon sem

Rám marad a vacsikészítés, fürdetés, lecke, tolltartóban a ceruzák rendbetétele, szóval minden-minden

2023. szept. 7. 19:25
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Akkor tényleg ideje lenne elválni. Úgyse számíthatsz rá, ő szórakozni akar és azon se csodálkoznék,ha a barátnő, akit neked szán az ő szeretője lenne, vagy az lenne a célja, hogy az legyen még egy kicsit se...
2023. szept. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

#5 a férjedet lekapni a tíz körméről, hogy szórakozzon a jóédesanyukájával, illetve az is megoldás lehetne hogy hazamegyek, lepakolok, fogom a gyereket (esetleg haza se megyek), és elviszem csavarogni, játszótérre, a drága férjem meg szórakoztassa a vendégeit ahogy akarja. Beválna hamar, hidd el!

3 voltam

2023. szept. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mondd neki, amit ide írtál. Hogy fáradt vagy, és neki sok ez a bandázás.


Megmondom őszintén, nekem is sok lenne ez, még havonta is. Úgy ahogy írod: évi pár alkalommal elmegy. Mindenkinek van dolga: munka, család, házasélet, nem bratyizásból áll a felnőttlét. Felfoghatná a férjed. Beszélj erről többször vele, hogy ez így nincs rendjén.


Ezzel együtt megdöbbenek az "ideje lenne elválni" típusú válaszokon. Számomra felfoghatatlan, hogy bármi nehézség, nézeteltérés van egy családban, egyre több ember azt a tanácsod adja lelkiismeretfurdalás nélkül és csuklóból, hogy "Váljatok el!". Mégis mit gondoltok, erről szól a házasság? Hogy csak élvezkedek, aztán ha valami probléma támad, akkor azt meg se kell próbálni oldani, vagy rosszabb esetben (a sok más jóért) elviselni, hanem egyszerűen dobjuk le, mint egy koszos zoknit? Rendkívül éretlen, destruktív és tartástalan vélekedés! Aki így gondolkodik, annak nem való a párkapcsolat, a házasság. Nem, nem elválni kell, hanem a bajokat megpróbálni megoldani, a házasságot pedig védeni!

2023. szept. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, és ha a férj egy here, azzal Te mit kezdenél? 😀
2023. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ne az extrém eseteket kezdjük boncolgatni, itt pl. annyiról van szó, hogy többet bandázik a kelleténél. De lehet még böngészgetni a kérdések között, hogy milyen "problémákra" tanácsolják az azonnali válást. Én sok olyan embert ismerek, akiknek tényleg komoly problémáik vannak, és mégis egymás mellett kitartva, egymást segítve élnek, küzdenek.
2023. szept. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!