Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy értessem meg a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg a párommal, hogy ne hívja át ilyen gyakran a szomszédokat csacsogni?

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve a velünk szemben lévő házat megvették, tőlünk jóval fiatalabb pár költözött oda.

Párom jól összehaverkodott velük, gondolta nekem is jólesik majd a gyakori beszélgetés, közel lenne egy barátnő nekem.


Ezzel csak az a gond, hogy késő délután érek haza munkából, 17-18 órakor. És arra érek haza minden harmadnap, hogy nálunk vannak este 19 óráig is akár.

Én este fél 10-kor már alszok, mert reggel 5-kor kelnem kell.

És mikor hazaesek melóból, fáradtan, nekem még a gyerekkel is foglalkoznom kellene, házimunka stb.


Nagyon kevés időm van hétköznap, néha jó lenne csak egy filmet egyedül megnéznem és hiába kértem már a párom hogy vegye visszább a szomszédokkal való talit, nem ért meg engem.


Egyébként sem ez volt nálunk a megszokott, hogy heti többször járkálnak hozzánk. Évente 3-4* eljöttek a rokonok és mi is mentünk néha, nekem ennyi bővem elég lenne jelenleg is...


2023. szept. 7. 17:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A kérdező világosan leírta, hogy egy lusta sz.r amúgy a férj. Te mit tennél ez esetben? Tudsz rá választ adni?
2023. szept. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mit tennék? Tán az ember meg is tud változni? Nógatni kell, beszélni a fejével? Megkérni mást, hogy beszéljen vele? Stb. Egy csomó esetben amúgy nem is beszélnek egymással az emberek, csak élnek egymás mellett, mint két kuka. Nem állítom, hogy itt ez van, csak ez is gyakori.


Amúgy én csak azt akartam megjegyezni, hogy manapság már mindenre azt vagdossák utánad megoldásként, hogy válj el! Kb. mint: fáj a lábad, vágd le!


De nem érdekes, nekem tök mindegy, ki hogy akarja megoldani a bajait...

2023. szept. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ja, arról nem beszélek, hogy gyerekek is vannak, nem csak a két szülő...

De mindegy, mondom, magánvélemény, nem kell törődni vele, ha nem értesz egyet.

2023. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Rájössz majd, hogy az emberek sok esetben kurvára nem akarnak változtatni bizonyos dolgokon. Biztos nagyon fiatal lehetsz, kissé naivnak is tűnsz. Én egy bántalmazó kapcsolatból léptem ki, gyerekkel, gondolom ezért is jár a kövezés 🤣


Nagyon sokszor próbáltam beszélni a volt férjemmel, mintha a falnak mondtam volna. Szájbarágósan, érthetően, nyíltan. De biztosan erre is van valami magyarázatod.

2023. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fiatal, nem is öreg, 40 vagyok. Vannak megoldhatatlan helyzetek, nem azt mondom. Hanem azt, hogy túl könnyelműen megy a válással dobálózás manapság. Régebben életeket leéltek egymás mellett, ma meg cserélgetik egymást az emberek, mint a kapcát. Van különbség aközött, hogy időnként elkerülhetetlen a dolog, és aközött, hogy teljesen általánossá válik a társadalomban.
2023. szept. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki hogy ha még egyszer áthívja őket, akkor én meg majd hazazavarom őket amint hazaérek. Ha nem akar jelenetet akkor menjen ő bandázni.
2023. szept. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!