Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves nők és férfiak, ez mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nők és férfiak, ez mi?

Figyelt kérdés

A párom körülbelül havi 70 ezret költ a szépségápolásra, és amikor kérdőrevontam, hogy miért kell ennyit költeni, mi értelme van ennek, az alábbikat mondta:

1. "Így törődök magammal, így érzem magam szépnek."

2. "Egy pszichológus nő írta ki bejegyzésben Instagramon, ha valakinek ez okoz örömöt, nyugodtan tegye."



Tényleg ez lehet az ok, vagy kamu? Én próbálok a legnagyobb megértéssel fordulni az emberek felé, hogy megértsem az álláspontjukat, véleményüket és mindent, de vannak amiket képtelem vagyok. Például ezt, amit az ismerősi női körömben is látok. Attól miért lesz jobb, ha kéz és láb körömfestés, reszelés, és mittomén mikre b*ssza el az ember a pénzét? Teljes gőz erővel házra gyűjtenék, de amíg ő csak lehúz...


Kedves nők, tényleg ez számotokra a kikapcsolódás és törődés?


Múltkor a rokonom mondta, hogy számára a nők kevésbé értelmesek, nagyrészt a külsőségek érdeklik őket, stb. Kezdem azt hinni, hogy azok a nők, akik sokat törődnek a külsejükkel, valójában üresek belül.



2023. szept. 7. 18:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
Agybeteg
2023. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%
És otthagynám, ingyenélősködjön máson...
2023. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
12%
🤡🤡🤡🤡
2023. szept. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Azért jó lenne tudni, hogy ezt kinek a pénzéből finanszírozza. Mert, ha nettó félmilliót keres, akkor nosza, hadd csinálja, ugyan mi közöd hozzá? Talán az internetes játékokra vagy full random hobbikra költő férfiak bármivel különbek? Aki akciófigura vagy képregénygyűjtésre áldoz ennyiket az mitől jobb vagy rosszabb?


Az meg nyilván más, ha a te pénzedből akarja kipótolni, ami nála hiányzik. Ezesetben érthető a felháborodásod.

2023. szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
Úgy érzem ez leginkább azért zavar mert 70 ezerből se néz ki túl jól😆
2023. szept. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
Mindenki arra költ amire akar. Ha nem a te pénzedből teszi akkor nem mindegy?
2023. szept. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

70 ezer forint...

Ez bármi lehet.

Lehet 1x körmös, 1x fodrász, 1x kozmetikus, már meg is van nagyjából és semmit se vett otthonra. Vagy ha olcsó helyekre jár, esetleg vidéki, marad valamennyi néhány Nivea vagy Maybelline termékre.

De lehet csak 1x körmös, máshova nem jár és a többit veszi, de ezek drogériás termékek lehetnek, mert 70 ezer forintból cca. 3 terméket veszel egy luxusmárkából, legyen az bőrápolási vagy sminktermék.


Szóval, miről van szó? Mire megy el 70 ezer? És főleg, ha a sajátjából, ahhoz mi közöd?

2023. szept. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, ő 5 hónapja munkanélküli, a sajátomból vásárolgat. Azt pontosan nem tudom hova jár, de az biztos, hogy körmöshöz és fodrászhoz igen.
2023. szept. 7. 19:05
 9/17 anonim ***** válasza:
66%

Így már más...

Egyszerűen ne adj neki pénzt. Én el sem tudom képzelni azt, hogy eltartsam a pasimat. Nem, akkor sem, ha munkanélküli lesz. Egy felelősségteljes felnőtt embernek mvan minimum 3 havi tartaléka.


Szóval kérdező, te miért fizeted a csajt?

2023. szept. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%
Súlyos gondok vannak vele pszichésen...
2023. szept. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!