Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves nők és férfiak, ez mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nők és férfiak, ez mi?

Figyelt kérdés

A párom körülbelül havi 70 ezret költ a szépségápolásra, és amikor kérdőrevontam, hogy miért kell ennyit költeni, mi értelme van ennek, az alábbikat mondta:

1. "Így törődök magammal, így érzem magam szépnek."

2. "Egy pszichológus nő írta ki bejegyzésben Instagramon, ha valakinek ez okoz örömöt, nyugodtan tegye."



Tényleg ez lehet az ok, vagy kamu? Én próbálok a legnagyobb megértéssel fordulni az emberek felé, hogy megértsem az álláspontjukat, véleményüket és mindent, de vannak amiket képtelem vagyok. Például ezt, amit az ismerősi női körömben is látok. Attól miért lesz jobb, ha kéz és láb körömfestés, reszelés, és mittomén mikre b*ssza el az ember a pénzét? Teljes gőz erővel házra gyűjtenék, de amíg ő csak lehúz...


Kedves nők, tényleg ez számotokra a kikapcsolódás és törődés?


Múltkor a rokonom mondta, hogy számára a nők kevésbé értelmesek, nagyrészt a külsőségek érdeklik őket, stb. Kezdem azt hinni, hogy azok a nők, akik sokat törődnek a külsejükkel, valójában üresek belül.



2023. szept. 7. 18:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%

#8 na persze. Nem tetszettek a válaszok, így munkanélküli elősködő lett hirtelen.

Utálom az ilyen csepegtetős trollokat...

2023. szept. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
64%
Férfiaknak is vannak hobbijaik,horgászat,bringázás stb amik sokba kerülnek szóval az nem lenne gond hogy ő is költ valami olyan dologra ami nem létszükséglet. Csak ezt nyilván a pénzügyi tudatosságot szem előtt tartva kellene csinálni meg a saját pénzéből költsön ne a tiédből. Ha nincs saját lakás akkor igen,arra kéne félretenni először,aztán jöhet egy-két jóléti kiadás is néha. Az biztos hogy visszább kéne venni a költekezésből mert 12×70 000 forint az évente 840 000 amit tényleg el lehetne költeni értelmesebb dolgokra is.
2023. szept. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a külsőre ennyit nem költök...csomó mindent magamnak csinalok, pedig lenne rá pénzem, de valahogy sajnálok egy körmösre egy 10est. Viszont a motorba pl tankolok ennyit néha 🤷🏻‍♀️...kinek mi.
2023. szept. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
67%
Én kb 150et. (Ebben havi két masszázs is benne) a difi az, hogy én megkeresem magamnak...
2023. szept. 8. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Tisztelt 11-es válaszoló!

Nem tudom, hogy ezen az oldalon mennyire gyakori a trollkodás, de kérlek szépen Téged és másokat is, hogy ne feltételezzenek ilyeneket.


Mi előnyöm származna abból, ha hazudok? Semmi, mert nem találok megoldást a problémámra. Persze megértem, hogy vannak, akik összevissza hazudnak, de megnyugtatlak Titeket, én nem fogok.


Kellemes napot mindenkinek, és köszönöm a válaszokat! Amint ráérek, mindenre válaszolok!

2023. szept. 8. 07:15
 16/17 anonim ***** válasza:

Unalom, pótcselekvés, életcél hiánya okozza a felesleges dolgokra való pénkidobást. Persze mindent meg lehet magyarázni, miért kellett megvenni ezt vagy azt, de amikor már az 50-ik parfümöt vagy kencét veszi az ember akkor az elég elgondolkodtató. A mai kor emberébe pedig folyamatosan bele van súlykolva milyen brandek birtoklásától válik értékessé, milyen túlárazott termékeket kell használnia, hogy "vonzó" legyen. Ha a hölgynek nincs jövedelme akkor vegyen vissza a költekezésből. Ez így lenne fair.

Ez hogy mindenki arra költi a pénzet amire akarja szlogen, pont jó arra, hogy elfedjük, ha valaki láthatóan pazarol, szórja a pénzt relesleges dolgokra, nyilván valamilyen frusztrációt, érzelmi labilitast próbal meg vele kompenzalni.

2023. szept. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
83%

„Én próbálok a legnagyobb megértéssel fordulni az emberek felé…”

Bocsi, de szerintem meg csak ájtatoskodsz, becsomagolod a megvetésed udvarias köntösbe, „kedves nők” stb. Kérdést meg átgondoltan érdemes kiírni, nem lényegi infókat kihagyva.

A munkanélküliség előtt mi volt, közös vagy külön kassza? Mennyiben sínylitek meg ténylegesen, hogy most nem keres pénzt a barátnőd? Munkát nézeget, próbálkozik? A 70 ezret csak a szépségápolásra tartod soknak, ha mondjuk sportra költené, akkor máshogy állnál hozzá? Egyébként mennyire vagytok pénzelb@szók?

Ezek ismerete nélkül nehéz válaszolni.

2023. szept. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!