Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket zavarna, ha egy alapvetően kedves, helyes, aranyos nő sokszor undorító, proli állatként viselkedne?

Figyelt kérdés
Viccből persze. Szexista viccek, sörözve böfögés, undorítóskodás, káromkodás. Taszító? Vicces? Vonzó?
2018. febr. 1. 06:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Számomra undorító ha valaki állatként viselkedik.Ha viccből akkor is.
2018. febr. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Volt ilyen ismerősöm.Nagyon jól nézett ki a csaj.Fingott böfögött káromkodott társaságban is.Egy pasinak sem fordult meg a fejében hogy járna vele.De még a szex gondolata sem vele kapcsolatban.
2018. febr. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Taszítana, mint ördögöt a tömjénfüst. Az alpári viselkedés csak bizonyos intelligencia szint alatt vicces egy sarki talponfetrengőben. Az ilyesmit a normális emberek diszkréten kezelik. Természetesen az elnézhető, ha véletlenül történik ilyesmi.
2018. febr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Normális embernek ez nem vicces, vonzó meg főleg nem. A proliknak max.
2018. febr. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%
Ismerek ilyen nőt...a hideg ráz az ilyen típusú nőktől.
2018. febr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Mindkét nemnél kiábrándító szerintem.
2018. febr. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
11%

Szóval, egy ilyesmi:


https://www.youtube.com/watch?v=4jyzwoZWKDQ


Zsák s foltját biztosan nem.

2018. febr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmi igen, annyi, hogy külsőre csinos vagyok, ápolt és adok magamra. Amúgy viselkedek munkahelyen pl, intelligensnek tartom magam, de barátokkal, párommal szeretem néha elengedni magam és alja módon viselkedni. Valahogy szórakoztat. Rengeteg mindenkinek bejött a stílusom, férjem is imádja, pedig okos, értelmes férfi. Csak kíváncsi voltam a válaszokra. :)
2018. febr. 1. 09:41
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Számomra ez kizáró tényező lenne...
2018. febr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
Akkor most már tudod, hogy nagyon meg kell becsülni a férjed, mert ritka az olyan, aki tolerálja, ha úgy viselkedik a nője, mint Shrek.
2018. febr. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!