Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hagyjam szó nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hagyjam szó nélkül azt, ha a barátnőm a nyaralás alatt szerintem többet eszik a kelleténél és több cukrot fogyaszt?

Figyelt kérdés

Túlsúlyos és az utóbbi 2 hónapban végre rendszeres mozgással elkezdte visszanyerni régi formáját, de most úgy érzem mindent elront. Az esti tengerparti vacsoránál sikerült összevesznünk, mert probaltam leállítani, hogy ne egyen többet.


Rosszul tettem?


Én úgy gondom ha a nyaralás mentség, akkor annyi erővel mindig lehet mentséget találni a tulzott kalória-bevitelre.



2023. szept. 7. 19:55
A kérdező szavazást indított:
Én sem tudnám a helyedben szó nélkül hagyni
El kell engedni. Ha magától nem érzi, akkor nincs értelme cseszegetni. Ha nem tetszik így, akkor hagyd el.
Egyéb
28 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Elsőrészben, ha nem szereted, nem vonz külsőre miért vagy vele?

Másodrészben nyaralni vagytok. Miért baj, ha elengedi magát és ha ízlik neki valami többet eszik?


Duci voltam én is, és minden nap edzek, viszonylag sokat, 40 kilót fogytam az évek alatt. De ha elmegyünk nyaralni én se megyek edzőterembe, mégis rengeteget nasizok és többet eszek. Volt, hogy 4-6 kilót híztam😄


Haza jöttünk a nyaralásból, vissza szoktam a munkára és az edzésre. Lement az a plussz kiló megint pár hét alatt

2023. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1:

Amikor megismertem vékony volt.


A hízás első jelére ott kellett volna hagynom?

2023. szept. 7. 20:10
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

A nyaralás után biztos elhagynálak. Kijutnék külföldre nyaralni, te meg baszogatsz, hogy mit egyek meg mennyit?

Pár nap nem oszt, nem szoroz. De téged lapátra tennélek, ez full komoly.

2023. szept. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3:

Igen, csak azt figyeltem meg, hogy kifogás az mindig van. Hol a stressz, hol valami ünnep, hol a nyaralás. Meg meg az alkudozás, csak ennyi meg annyi, csak most. És neki nem megy ilyen könnyen a visszafogyás.

2023. szept. 8. 01:29
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Hogyan hagyd szó nélkül?

Ne nyisd ki a szád, esetleg fogd be a kezeddel ha máshogy nem bírod. :)

Szerintem hagyd el ha ennyire fontos neked hogy hány kg. Ez az ő dolga elsősorban, őt kell zavarja (vagy nem zavarja). Az senkinek nem hiányzik, hogy a párja cseszegesse.

2023. szept. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Onnantól kezdve, hogy EGYSZER elmondtad neki, hogy mit gondolsz a témáról már nincs beleszólásod. A cseszegetéssel csak még nagyobb ellenállást fogsz szítani, ráadásul tök feleslegesen ismételgeted magad.

Ha nem tetszik az életvitele, akkor szakíts és kész.

2023. szept. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6:


Ha a híd peremén állna, akkor is csak egyszer szólnál neki, aztán továbbállnál?

2023. szept. 8. 15:25
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
7 Nagyon jó hasonlat, tényleg egy kalap alá lehet venni a két szituációt. Ügyes vagy, jár a keksz.
2023. szept. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az én szememben a komoly elhízás - egészségügyi és esztétikai következményeire tekintettel - majdhogynem egyenértékű azzal, amit a hídról a mélybeugrás jelent.
2023. szept. 9. 00:44
 10/10 anonim ***** válasza:
63%

"Az esti tengerparti vacsoránál sikerült összevesznünk, mert probaltam leállítani, hogy ne egyen többet."

Ezért kár volt tengerhez menni nyaralni. Jól elszúrtad azt az estét.

2023. szept. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!