Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom 6 év együtt élés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom 6 év együtt élés után bejelentette, hogy szeretne mással is lenne. Ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Párom bejelentette, hogy szeretne elmenni egy swinger clubba szeretne mással is együtt lenni. Azt mondta rengeteget gondolkozott rajta, hogy elmondja-e ezt nekem de szereti az őszinteséget és nem akar megcsalni se a hátam mögött csinálni semmit és szerinte ez a legegyenesebb út.


Szeretem őt és ő is engem örülök neki, hogy őszinte volt velem, de akkor se tudok ezzel a helyzettel mit kezdeni. Tudom jól, ha nemet mondok neki akkor valószínűleg megcsalás lesz valamikor a vége. Őt nem zavarná ha én más férfival lennék. Nem nyitott házasságot szeretne, csak együtt kalandozni. Ki akartam rakni ezt az Asszonysuttyorgokba is, de nem engedi nekem az anonim posztot, ha valaki kirakná anonim azt megköszöném.


32/N



2023. szept. 10. 14:02
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
56%
Dobd a francba őt. Ennyi
2023. szept. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
64%

A nyitott kapcsolatot nem 6 év együttlét után kellene kitalálni, hanem eleve ezzel kellett volna belevágni. A pasid jól belecsapott a közepébe, felvezetés nélkül, nyíltan belecsapott a közepébe.

Most vagy ennyire érzéketlen, vagy már egyszerűen nem érdekli a reakciód (az sem, ha szakítás lesz részedről belőle). Ennek a kapcsolatnak kb. ennyi volt.

Működőképesek a nyitott kapcsolatok, rengeteg pár ismerek az említett intézményekből akik így élnek - KÖZÖSEN megélve a dolgokat, de ott ugyebár egyikőjük sem vágyik monogám kapcsolatra (ezért jönnek ki jól együtt). Itt az egyik fél meg igen = nem vagytok összeillők. Csak közben elfüstöltetek 6 évet az életetekből.

2023. szept. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen az ha valaki nagyon meg szeretné élni a szexualitását és vannak perverz dolgai amit ki szeretne pipálni... Szerintem szeretne abban hinni, hogy mivel már 6 éve együtt vagytok ez elég idő ahhoz, hogy bizalmin szinten ott legyetek ahol már kicsivel több személlyel is szeretnétek egymást megosztani . Ismerek ilyen párosokat ott már évek óta együtt vannak , de szeretnek szexuálisan kísérletezni anélkül, hogy szakítás legyen belőle...
2023. szept. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
51%

#2

Tipikus megmondó ember vagy.

Mert 6 év alatt nem változik az ember ugye?

Nem vágyhat új dolgokra szexuálisan?

Korrektül oda állt!

Most folytsa el a vágyait? Vagy mi volna a szerinted helyes lépés?


#3

Pontosan.

2023. szept. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
63%

Én is inkább úgy gondolom fogy félt a vágyairól beszélni eddig, és most jutott el oda hogy mer róla beszélni.

Szerintem beszéljétek át alaposan a dolgokat és teljesen őszintén, azt hogy ő mit szeretne és hogy te.

Ha azt is mondod hogy oké legyen akkor is előre minden szabályt fektessetek le.

A swingek klubtól annyira nem kell félni ha normális helyre mentek ott is normális emberek lesznek.

2023. szept. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
75%
Megköszönném az őszinteségét, aztán másnap keresnék egy ügyvédet. Nem tudnék így a továbbiakban hozzáérni. Igen, finnyás vagyok és nagyon. Inkább egyedül maradok.
2023. szept. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:
Szakítás meg se fordult a fejemben. Azért szakítsak vele mert őszintén elém állt?! Más férfi megcsalja a párját a háta mögött, ő nem ezen az úton szeretne elindulni.
2023. szept. 10. 15:10
 8/57 anonim ***** válasza:
79%

7

Nem az őszinteség a baj, hanem hogy egy ilyen fontos kérdésben más a véleményetek.

2023. szept. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
81%

És ha te erre nemet mondasz, akkor mi a terve?

Én egyébként hat év után még nem tudtam volna nyugodt szívvel legyinteni egy ilyenre, most 15 év után meg már sokkal simábban belemennék, szerintem.

2023. szept. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
77%

"Azért szakítsak vele mert őszintén elém állt?! Más férfi megcsalja a párját a háta mögött, ő nem ezen az úton szeretne elindulni."

Én nem azért szakítanék vele, mert őszinte volt! Azért szakítanék, mert nincsen gusztusom más nő bacijait nyalogatni róla.Lehet 2 órával előttem húzta ki belőle(lük). Ha neked van, akkor már nincsen kérdés sem.Ennyi kérdező. Nekem gusztustalan ez a helyzet. Azért vagyok vele, mert hozzá van gusztusom, nem másokhoz rajta keresztül.

2023. szept. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!