Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek? A párommal 9 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek? A párommal 9 éve vagyunk együtt és bejelentette, hogy nem vagyok már kívánatos neki. Mivel tehetem újra kívánatossá magam? 31/N

Figyelt kérdés
Átlagos kinézetű lány vagyok,igaz vékony de nem érzem magam undorítónak!Lehet,hogy már nem szeret,vagy van valakije?
2009. jún. 10. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

OFF:

a választ nem tudom de hogyan tud valaki ilyet mondani a barátnőjének??? Ne haragudj, de iszonyú bunkó.

29/l

2009. jún. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy kívánatossá akarod magadat tenni? Egy ilyen férfinak? Megérteném, ha elhíztál volna, igénytelen ápolatlan lennél. Gondolom nem vagy az. Akármelyik lehetőség lehet, nem szeret, van valakije,de az is lehet hogy megunt. Kérdezz rá nyíltan, hogy gondolta ezt a kijelentést, ne legyen kommunikációs defekt köztetek, fölösleges találgatni.
2009. jún. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nekem erről egy vicc jutott az eszembe:


Két öreg fószer találkozik az utcán, beszélgetnek.

- Képzeld, megújult a szexuális életem!

- Na, hogyhogy, új nőd van?

- Dehogyis! A feleségemmel!

- Tényleg, és mit csináltok?

- Szex közben felteszek rá egy oxigénmaszkot, ettől megszépül! És ha elzárom rajta a csapot, akkor újra ugyanúgy dobálja magát, mint 40 évvel ezelőtt!

2009. jún. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
lehet, hogy impotens lett, és ezzel akarja a saját baját takargatni. ez egy köcsög! keress másik hapit, vagy tarts szeretőt, ezt a bunkót meg használd ki, ezt érdemelné!
2009. jún. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
úristen,ha az én pasim ilyet mondana nekem,repülne rögtön,az biztos!
2009. jún. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hány éves a pasid?
2009. jún. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha kilenc éve együtt vagytok akkor gondolom meg lehet egy ilyen dolgot beszélni.
2009. jún. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hmm...valóban 9 év az hosszú idő.én 4 év után érzem h nem vagyok már olyan kivánatos mint az elején.és biztos vagyok benne h évek múltán más pasinak sem mutat 12-őt a himbilimbi úgy mint az elején (ez hülye példa,tudom de átvitt értelem)tehát a te párod kicsit arrogánsan (nem így kelett volna)de megmondta a frankót.tegyél valamit ennek érdekébe...dobd fel magad egy kicsit,és a vicc amit az egyik kommentáló írt tökéletesen megfelel egy magyarázatnak.azt gondolom h 9 év után nem kell egy ilyen dolog miatt lapátra tenni,ha ennyi ideig együtt vagytok nyilván szeret.neked is kell tenni valamit h kivánjon.
2009. jún. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a párom 29 éves.Amúgy viszonya volt 1 évig valakivel, aki 10 évvel idősebb mint a párom,és nem érzem rosszabb nőnek magam nála.A történek után én még magamba keresem a hibát,de lehet,hogy nem kéne..
2009. jún. 15. 10:30
 10/11 anonim ***** válasza:
úgy érted hogy megcsalt?
2009. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!