Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor üzenetben azt írja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor üzenetben azt írja egy pasi, hogy most nincs ideje beszélni, az már gondot jelent? 23\L

Figyelt kérdés
Nem tudom, más hogy van ezzel, de ha én nem érek rá, akkor addig egyszerűen nem nyitom meg a messengert. De ha már valaki szükségét érzi pasiként egy ilyen üzenetnek, szerintem csak le akar koptatni. (Hozzáteszem, régóta beszélünk, elméletileg jó barátok vagyunk). Vagy csak direkt szólt, hogy azonnal ne várjak hiába? De annak mi értelme van? Csajok, nektek az ilyesmi nem szokott rosszul esni? Vagy ti hogy vagytok ezzel?
2023. szept. 10. 22:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
28%

Akkor azt feltérelezi hogy te rajta ülsz a tepefonon es lerágott körmökkel remegve várod mikor ír már es ŵleted sincs csak rá gondolsz.


En azt is utálom mikor jönnek ezekkel a bocsánatkérésekkel.hogy bocsi hogy csak most írok, bocsi fáradt voltam elaludtam.


Olyan degradáló hogy azt hiszik ott sírok vmi sarokban miatta megbántva mert őkegyelme nem írt?

2023. szept. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Én elolvasom mindig és válaszolok amikor tudok. Ha tudom6h soká lesz ez, akkor megírom h később tudok válaszolni 🤷‍♀️
2023. szept. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
nem feltétlenül gond lehet csak szólt xd, ez nem fontos dolog nem kell túl gondolni, pláne nem úgy ahogy az 1#.
2023. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

"Vagy csak direkt szólt, hogy azonnal ne várjak hiába? De annak mi értelme van?"

Hogy-hogy mi értelme van? Hogyan tudtok beszélgetni, ha ő nem tud visszaírni belátható időn belül? Minek kombinálod ennyire túl az egészet, ha amúgy is jóban vagytok? Teljesen érthető, hogy szólt, ha amúgy is jó barátok vagytok...

2023. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Tudja hogy azt várod hogy írjon.
2023. szept. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Furcsa a gondolkodásmódod
2023. szept. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Az 1. nem feltétlenül mond hülyeséget. A 2. válasznál rá is jöttem, hogy az lehet zavaró, a pasi írja ugye pl. "hogy most nincs ideje". Te számítottál egy hasznos válaszra tőle, mégis csak ennyit kapsz. Megfordul a fejedben a kérdés: de miért nem ír akkor, amikor ráér?. Szóval ez egyfajta csalódás is lehet akár.
2023. szept. 10. 22:32
 8/23 A kérdező kommentje:

4.

Mindegy, mikor ír vissza. A komolyabb témákat nem messengeren beszéljük meg.

2023. szept. 10. 22:34
 9/23 anonim ***** válasza:
92%

Amugy 1 es 5 szinte ugyanaz csak másképp.

Fura ez a pontozas.

2023. szept. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
12%
EZt én sem szeretem , hogy arra van ideje, hogy megírja nem ér rá, de válaszolni meg nincs ideje csak közölni azt, hogy nincs ideje
2023. szept. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!