Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Párom kapott a főnökasszonyától egy videót üzenetben amin látszik egy pasi farka ahogy lengedezik, erre az ő reakciója h brutális három kacsintós fejjel.

Figyelt kérdés
Szóvátettem h kicsit másabb reakció azért sztem normálisabb lett volna főleg annak fényében h nekem azért is szól ha elmegyek kvzni és ott nő van.V munkaügyben nővel kell beszéljek telefonon....
2017. jún. 23. 07:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Először azt olvastam, hogy elmész krvázni :D
2017. jún. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Ööö ... a nők mindig mást tesznek, mint amit mondanak, és amit ők tesznek, az szerintük sohasem rossz, az ártatlan dolog. Meg egyébként is megérdemlik. De amit a pasi tesznek, bezzeg az... Amúgy a "kvzni"-t elsőre másképp olvastam... ;)
2017. jún. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Hű micsoda egetverő problémák!

Írt egy szó kommentet egy videóra, lehet, hogy csak a főnöknél nem akart rossz pontot szerezni, amúgy nem is tetszik neki.


Féltékenynek lenni egy videóüzenetre, meg olyan nőkre akikkel te élőben találkozol, az megint más szint, de ez utóbbit is inkább vele kellene megbeszélned, ha túlzónak érzed.

2017. jún. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Még annyit, hogy ha a barátnőm elvárná hogy ne beszéljek nőneműekkel, miközben van sok lánybarátom, hát nem lenne többé a barátnőm. :)
2017. jún. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sztem is csak a főnökének akart jópofizni,mert folyamatosan minden másban azt csinálja.Én nem a videóra vagyok féltékeny hanem a reakció nem tetszett főleg azért amiket ő elvár tőlem.Ha én írtam volna egy hasonlót.....
2017. jún. 23. 08:39
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem a baratnod megcsal. Kepzeletben mar cumizza is azt a farkat. Amugy csak en nem ertem a kerdest vagy meg koran van?

Kuldott a fonokasszony egy pasi farkarol videot? Amire a parod irta hogy uhh brutalis ;) ;) ;) vagy mi? Teged meg igy kisajatit? Akkor tuti megcsal! Jo csak vicceltem :) De meg fog ha tovabbra sem viselkedsz ferfikent :D

2017. jún. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ennél diplomatikusabb reakciót nem lehetett volna írni a videóra úgy, hogy a főnököt se sértse meg. A "brutális" szóról nem derül ki, hogy pozitív vagy negatív értelemben használja, és a kacsintós fej is kb. annyi, hogy "oké, vettem a poént".


Azon lehetne felháborodni, ha azt írja, hogy "klassz/ szexiiii/ elfogadnám!...", mellé szivecskés szemű, vagy nyálcsorgató fejjel.

Ha csak simán lájkolja az üzenetet, az is rosszabb.


Nyíltan fújjolni, hányós fejet odatenni meg nyilván a főnökkel szemben nem fog. Még ha nem is akar nyalizni a főnöknek, senki sem kockáztatná a munkahelyi légkör nyugalmát egy ilyen piti dolog miatt.

Nyilván itt a hiba a kicsit perverz főnökben van, normál esetben nem küldene ilyet egy beosztottnak.

2017. jún. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nekem a kacsintós fej kicsit más jelent,abban igazad van h a brutálisról nem derül ki milyen értelemben használja. :)
2017. jún. 23. 09:23
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

"Nekem a kacsintós fej kicsit más jelent,abban igazad van h a brutálisról nem derül ki milyen értelemben használja. :)"


Segítek:

B - B**dmeg

R - remélem

U - ultra

T - titánosan

Á - ánusz

L - lyukamat

I - is

S - szétkúrja


Azt hiszem ez a pontos fordítás.

2017. jún. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

[link]

Nem ez de hasonló videó lehetett.

2017. jún. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!