Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ezzel a ferfivel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezzel a ferfivel? Nem tudom mit csinaljak..

Figyelt kérdés

Kezdjuk az elejen..elvaltam a volt ferjemtol. A kapcsolatunk itt indult el kb nem sokkal utana.. az eleje tokeletes volt,de aztan jottek a veszekedesek. Nem lett megbeszelve es ez nagyreszt az en hibam volt,azonnal durrantam mindenre(nagyon feszult voltam akkor,rengeteg gond volt,a volt ferjem viselkedese is kegyetlen volt velem szemben vegig,egyebkent azert valtunk el,mert elvitte az ital,a drog,es a rosszlanyok,vert engem)

Azota megromlott koztunk nagyon minden,de kozben nem tudjuk egymast elegedni! Szeret o is,en tudom,es en is nagyon ot,hihetetlen eros kapocs ,kemia van kozottunk. De itt jon a baj..hiaba kerem menjunk el programozni stb,nincs ideje,nem akar stb.. probal latom rajta szeretni,de ha kerdezem vagy felhozom,hogy konkretan mondja meg mit szeretne tolem,nem kepes valaszolni. Tegnapelott leultunk egy uveg borral atbeszeltunk 3 ora hosszat,es amikor megkerdeztem ujra mit szeretne,csak mosolygott, kb annyi a magyarazat,hogy az esze erre huz a szive arra. De ,hogy nyugodjak meg ,hiszen itt van meg mindig..hat csak az a baj,hogy erzem kozben a hidegseget is ,mikozben bennem meg mindig ugyanugy langolnak az erzelmek,vele kepzelem el az eletem,szamomra O a tokeletes ferfi minden teren,es akkor a vege mindig az,hogy lefekszunk.. az meg ugye brutalis koztunk a kemia. Utana osszebujunk es alszunk. Bujik hozzam ejjel stb..aztan jon a reggel mindenki elindul a napnak,es megy a ridegseg,vitazas sokszor irasban, telefonon. En meg ezert vagyok feszult egyszeruen nem tehetek rola.

Szerintetek mit tegyek,hogy megjavitsam benne is a serelmeket? Ferfiak valasza erdekelne nagyon még..ha meg valami eszembe jut,irom,vagy ha kapok kerdest.

Egyebkent van egy 4 eves fiam,vele is nagyon joban van,imadjak egymast,meg ezzel sincs problema!

En 28 vagyok,ő 30.


2023. szept. 11. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Talán keress egy normákis férfit
2023. szept. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Ez szexkapcsolat és vonzódás. Ha ez nem elég, keress mást.
2023. szept. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az elejen rengeteg helyre mentunk,stb

Amiota van ez a feszko,azota azt mondja,hogy akarja de megsem megy..

2023. szept. 11. 10:06
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Ne keress mást.

Az emberek többsége szeret kínlódó kapcsolatban élni.

Hát, te sem tegyél másképp.

2023. szept. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Még is mit vártál? Állandóan feszt vitázol vele szerinted ezzel majd azt éred el amit szeretnél? Féltékenység miatt állandóan vitáztam a párommal és igen hideg volt velem és távolságtartó mert tudta hogy ha jobb napok is vannak utána úgy is újból vitázni fogok vele. Nehéz volt de legyűrtem a féltékenységi hisztijeimet és láss csodát évek óta szuper a kapcsolatom. Az állandó szapulással semmit nem fogaz elérni és folyamatosan csak kételyek közt lesz hogy kell e egyáltalán neki egy minden napos hisztérika?
2023. szept. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom utolso, es igazad van, de en is belattam mar. Mindkettonknek voltak hibai,o is veszekedett en is. De valamiert meg sem tudjuk egymast elengedni,es nem csak a szex..es rohadt nehez,en is elengednem,de valahogy erzem,hogy nem szabad.. csak otleteket varnek,mit tegyek,hogy jobb legyen az egesz😔
2023. szept. 11. 10:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem szerelmes sajnos.

Ezt a húzós dolgot kiegészíteném még a férfi nemiszervével. Az a helyes, h az agya meg a szíve elhúzza tőled, a férfi nemiszerve meg feléd húzza.

Azért van még veled, mert nincs más akibe szerelmes lenne és veled jó a szex és lusta új szexpartner után nézni. Szóval elúszkál még veled, amíg hagyod vagy amíg nem talál olyan nőt, akiben szerelmes lesz.

Amúgy az, h eljátszik meg elmosolyog a gyerekeddel, nem azt jelenti, h adott esetben pénzzel is hozzá kíván járulni a neveléséhez. Ami meg egy komoly, összeköltözéses, házasságos kapcsolat esetén elkerülhetetlen lenne.


Ha röviden, csak szexre tart és ahogy más, azonnal lelép. Én most kukáznám a pasit a helyedben.

2023. szept. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!