Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek tényleg örülnöm kéne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek tényleg örülnöm kéne?

Figyelt kérdés

Barátnőmtől születésnapomra azt az ajándékot kaptam, hogy befizetett fél évre heti 1 alkalomra a barátnőjéhez, aki személyi edző, hogy edzéssel és étrend kialakítással lefogyasszon. Mutatott kinyomtatott dolgokat is, hogy fél év múlva hány kiló leszek (pár napja barátnőm ráállított a mérlegre, akkor még nem tudtam miért), hogy fog alakulni a súlyom, ilyenek.

Mindezt úgy, hogy valójában ő nyomatékosította bennem, hogy az évek során felszedett kilókat ne adjam le. Jött az olyan mondataival, hogy 100 kiló alatt nincs férfi. Konkrétan amikor fogyni akartam, kvázi lebeszélt, hogy jól nézek ki, neki tetszem, miért sanyargassam magam. Ehhez képest amit csinál az a szöges ellentéte. Ráadásul nekem korábban nagyon bejött a barátnője, amiről nyilván nem tud, de így extrán megalázó nekem.


2023. szept. 11. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy csak tesztel. Fogj gyanút, ha rád megy a barátnője!
2023. szept. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hú, hát a kérdés elején még azt írtam volna, hogy örülnék egy ilyen ajándéknak és társnak. Aztán a második részénél... Jézusom. Én azért szembesíteném, hogy ez most mi és mi ennek a nagy változásnak az oka.
2023. szept. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noren1989 ***** válasza:
100%
Én fixre eladnám azt a bérletet. :D
2023. szept. 12. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez aztán a párkapcsolat...

Dugd meg a barátnőjét aztán lépjél le vele!

2023. szept. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Persze, majd a személyi edző csajnak pont kell egy ilyen puhány, lusta, pipogya fráter. Hagyjuk már... 😂
2023. szept. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!