Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem ennek tényleg nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem ennek tényleg nagyon örülnöm kellene? Tényleg én vagyok a nem megértő feleség?

Figyelt kérdés
Megint itt hagyott az összes házimunkával, a főzéssel, a gyerekkel való tanulással, mindennel. A gyerek pörög, én viszont nagyon fáradt vagyok. Nem lenne semmi bajom azzal, hogy elmegy, ha legalább nekem is jutna néha 1 nap pihenő, mikor semmit nem csinálok. De sosincs ilyen. És én vagyok az, aki az ő kedvét is elrontom. Ja, és emellé még szervezi a síelését a haverokkal. Nem számít a covid, semmi, mert nekik mehetnékjük van. De arra sajnálja a pénzt, hogy hármasban elmenjünk egy wellness hétvégére. Mert az milyen nagyon drága és csak sima rongyrázás. Sokszor elmondtam neki, hogy milyen jó lenne, ha egyszer egyszer elém raknák az ételt. De az felesleges pénzkidobás. De a síelés nem. Én nem tudok menni munkám miatt, a gyerek a suli miatt.
2020. nov. 22. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozol, házimunkát végzel, gyereket nevelsz, ő meg képes a haverjaival síelni menni??? Ezzel nem lenne baj, ha együtt is mennétek ide-osa, vagy te is mennél barátokkal, de ez így nagyon gáz. Csinálj kaját a gyereknek, ő meg egyen ahol akar. Nagyon tapló dolog ez.
2020. nov. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Leszar titeket, ennyi. Gondolom a haveroknak vagy panaszkodik, vagy az van eloadva, hogy milyen szuper minden otthon.
2020. nov. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Velünk max elmegy kutyát sétáltatni. Ennyi. Vagy 3 nap nyaralás. Néha 1 nap síelés. De ez mind az ő kedvtelése. Én korábbi sérülés miatt nem síelek. Én ülök egész nap valahol ilyenkor egyedül, ő a gyerekkel küzd.
2020. nov. 22. 09:04
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
És milyen volt gyerek előtt? Te most egy újabb olyan nő vagy, aki szarul választott, és bár ez látható volt előre, még gyereket is szült neki? Vagy régen minden tökéletes volt és ez a viselkedés valami pálfordulás következménye?
2020. nov. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem kellene. Le kéne vele ülni beszélni, hogy nagyon fordítva ülte meg azt a bizonyos lovat. Állj a sarkadra! Amúgy ez engem is érdekelne, ő mindig ilyen volt, vagy újabban kezdett el tuskóként viselkedni?
2020. nov. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit megmutatnám neki, hogy bizony nem vagyok a cselédje, pl az ő ruháira már nem maradna energiám, mossa ki magának, nem főznék neki, nem vásárolnék neki, stb. Ha ő semmibe veszi az igényeidet, te miért vagy lábtörlő?
2020. nov. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szerintem mindig ilyen volt, csak a rózsaszín köd...

Gyerek után vettem azt észre, hogy nagyon elcsúszott valahol a történet. Aztán 3 éve volt valaki, akivel majdnem lett valami, de aztán mégsem. Akkor jöttem rá, mennyivel másabb férfiak is vannak. Mert oké, hogy a férjem dolgozik viszonylag sokat, de én is dolgozok. És sosincs dicséret, hogy elmondaná, hogy valami is tetszik raktam neki.

2020. nov. 22. 13:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha mindig is ilyen volt, akkor bizony így jártál. Megváltozni nem fog. Lelépsz vagy tűröd. Változtatni akkor lenne esély, ha nem mindig is ilye lett volna.
2020. nov. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Jó ez neked. Ezt választottad, mi a baj? Borjú is megvan, keress egy betahimet aki felneveli, itt meg majd szokasaitokhoz híven hazudozol...
2020. nov. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!