Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy érzelmi zsarolóval hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy érzelmi zsarolóval hogy lehet beszélni?

Figyelt kérdés
A párom eléggé zsarol érzelmileg. Hogy tudom a trükkjeit kikerülni? Hogy tudnám jól csinálni?

2023. szept. 12. 12:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy vele?
2023. szept. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy, hogy megszakítod vele a kapcsolatot. Másik lehetőség, hogy menjen el pszichológushoz, de ehhez az kell, hogy ő is akarjon ezen a szokásán változtatni.. és esetleg kitartasz mellette.. (ennek csak az a hátránya, hogy érzelmileg fel fog emészteni.)
2023. szept. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért akarsz vele beszélni?
2023. szept. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék vele maradni. Meguntam és utálom ezt az egész szituációt. De folyamatosan csak az érzelmi zsarolás megy, mindig eléri, hogy én érezzem magam hibásnak mindenben. Ha nem szeretnék szeretkezni vele, ordít kurvának nevez és mégis valahogy mindig eléri, hogy csináljuk. Nagyon erőszakos ember.

Így utólag belátom és bánom, hogy össze jöttem vele.

2023. szept. 12. 12:30
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, és ne tarts vele semmilyen kapcsolatot.
2023. szept. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szeretnék vele maradni"


És mi tart vissza attól, hogy ma szakits vele?

2023. szept. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6os válaszolónak

Hogy szex közben felvett videóra engem a tudtom nélkül.

2023. szept. 12. 12:36
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

NANE honlapja

Van ilyen aloldal :

Mit tegyél ha zsarolnak rólad készült képekkel


Kérj segítséget tőlük!!!!!!

2023. szept. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

"Ha nem szeretnék szeretkezni vele, ordít kurvának nevez és mégis valahogy mindig eléri, hogy csináljuk."

És te ezt még szeretkezésnek nevezed? 😂

2023. szept. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy szex közben felvett videóra engem a tudtom nélkül."

Ez már önmagában bűncselekmény.

És mivel zsarol tulajdonképpen?

Mert ha azzal, hogy nyilvánosságra hozza a felvételeket, ha nem maradsz vele és nem fekszel le vele, akkor ez nem "érzelmi" zsarolás, hanem bűncselekmény. Zsarolás, kényszerítés.

Imádják a zsaruk az ilyen eseteket.

Arra való a mobiltelefonod, hogy titokban készíts vele hangfelvételt arról, amikor zsarol, megaláz és ordítozik veled.

2023. szept. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!