Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mást is zavar, ha a baratja/fe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is zavar, ha a baratja/ferje szinesznokre csorgatja a nyalat?

Figyelt kérdés

Eleg sokat teszek a kulsomert, jarok edzeni, magas is vagyok es vekony, izom is van rajtam. Kovetem a divatot olyan teren, hogy mindig szep ruhakban, stilusosan, noiesen oltozkodom. Mindenfele eszkozzel elek, hogy az arcom is szebb legyen, hosszu haj, muszempilla (szolidabb), normalis smink stb stb, szoval elegge toppon vagyok. Idos sem vagyok.


Szoval ennek ellenere hallom, hogy barátomnak a haverja mondja , hogy tudod xy az a szineszno huh keszult rola video, nem fogod tudni levenni a szemed rola stb stb. Es nagy nevetgelve beszelik meg, hogy ah milyen atom jo az a no. Aki amugy toluk 13 evvel fiatalabb. Mondjuk koztem es kozte is van 8 ev szoval nem mondhatna azt sem oreg vagyok hozza.


Ezek a dolgok azt inditjak el bennem, hogy ok akkor en sosem leszek eleg jo? Vagy en miert nem csorgatom a nyalam es kuldozgetem baratnoimnek, hogy xy szinesz milyen atom helyes, jotestu?

Ez azt jelenti, ha itt lenne az a csaj meghuzna, ha tehetne? Keressek meg idosebb ferfig hatha akkor az nem fog masra vagyni?

Mit gondtoltok ez normalis? Fogadjam el minden pasi ilyen?


2023. szept. 12. 12:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Azt nézi, aki kell neki. Kuka a pasi.
2023. szept. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Amnyira karosnak tartom ezt a viselkedest. En alapbol is eleg sokat koltok a kulsomre es ezek csak megerositenek benne, hogy ok folytassam es soha nem lehetek eleg..
2023. szept. 12. 12:46
 3/17 anonim válasza:
100%
Ez a gond, hogy másnak szeretnél megfelelni. Felelj meg saját magadnak. Elhiszem, hogy rosszul esik, de ha ő pont ennyire telibesz@rja, hogy te neki csinos legyél akkor nincs miről beszélni.
2023. szept. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3, engem is dicser egyebkent, hogy milyen gyonyoru vagyok, csoda vagyok neki stb. De amikor ezeknek vagyok a szemtanúja akkor leertekelodik minden bennem.
2023. szept. 12. 12:51
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Intelligencia problémák vannak a pasidnál meg a haverjánál, ha ilyen dolgokról beszélgetnek, főleg előtted. Meg lehet másokat nézni, de egy intelligens pasi ezt diszkréten teszi és főleg nem fog erről így beszélni és nem a nője előtt.
2023. szept. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne azért csináld ezeket, hogy elnyomj pl egy kisebbségi komplexust. Ugy élj, ugy öltözz, úgy sminkelj, ahogy NEKED tetszik és amiben és ahogyan jól érzed magadat.

Itt valamiért azt érzem, hogy hasonlítgatod magadat más nőkhöz. Ami egyfelől oké, hisz a pasid is azokra izgul a haverjával, de a sorok között más is érezhető, persze lehet rosszul gondolom.

Légy önmagad, szeresd magad hisz szép nő vagy! A pasid pedig ha ezzel megbánt és ez neked nem komfortos akkor lépj tovább, ha annak ellenére sem áll le ezzel, ha jelzed neki, hogy ez neked nem esik jól.


Majd lesz más, aki megbecsüli azt, aki vagy! ;)

2023. szept. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

5, o eleg visszafogott volt, a haverja aradozott leginkabb. De igen ledobbentem vagyis csalodaskent ert, hogy ilyen szinten van akkor o is, hogy egymasnak kuldozgetik az ilyen videokat es ecsetelik milyen jo csaj xy.

Mikozben azert idegesit, mert nekem is van olyan alakom en is baromira jo testu vagyok es megsem eleg…

2023. szept. 12. 13:13
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha igazán intelligens lenne, akkor rászólna a haverjára is, hogy ne mondjon ilyeneket. Meg hát ugye madarat tolláról...
2023. szept. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8, hat ja azt vartam volna, hogy azt mondja erre mosoylogva “nem erdekel nekem mar itt van Marika aki gyonyouru”. Vagyis en szerintem ezt mondanam, ha baratnom a pasin szenelattara mondana, hogy megneztem-e a videot xy csavorol, aki eszmeletlen gyonyoru, szexualis, hogy ohm oke, orulok neki, de engem nem erdekel hiszen mar itt van mellettem xy.
2023. szept. 12. 13:29
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
Hat en fele ennyit nem foglalkozok magammal, felesleg is van rajtam, meg sincsenek ekkora komplexusaim mint neked. Mert pontosan tisztában vagyok azzal, hogy szép nő vagyok, mik a belso ertekeim es van önbizalmam. A ferfiak mindig meg fogjak nezni a szep nőket. Pont. Ne varj el ilyen mesebe illo dolgokat, mert csalodni fogsz. Megnezik, fejben kiverik ra, de ha veled el, téged akar, megad neked mindent, akkor melletted tette le a voksat. Egy ferfi sosem fog ugy gondolodni mint egy no.
2023. szept. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!