Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom hogy a pasim manipulál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy a pasim manipulál én pedig szeretem Nem tudom hogy megmondani neki Hogy rosszul bánik velem Mindig mondja hogyha pont pont pont zavar engem miért nem szakítok? azt akarja én mondjam ki

Figyelt kérdés
2023. aug. 22. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Miről van szó egyáltalán? Mi a tök van a pontponpont helyén? Mi a problémád?
2023. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy pszichológust, aztán dobd a csávót
2023. aug. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt akarja mindani h szarik rad, neki jo minden ugy ahogy van, ha neked nemnjo lepj le de fog hianyolni. Ez az uzenet.
2023. aug. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mondta a toxikus exem, hogy "vagy megszoksz, vagy megszöksz", "ha ez téged zavar, ideje lesz mást keresned", "ha zavar akkor most rögtön szakítsunk". Na amikor tényeg szakítottam, akkor kiderült, hogy ezeket nem gondolja komolyan, akkor persze egyből térden csúszva könyörgött a kis nyomi, hogy ne hagyjam el és megváltozik :D Hát akkor már késő volt. Bevallotta, hogy természetesnek vette, hogy bármit csinál, vele maradok. Nem maradtam. 10 év elteltével is csak röhögök rajta, hogy mekkora csicska volt, amikor kidobtam :D
2023. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!