Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belenéztem egy lánybarátjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belenéztem egy lánybarátjával a beszélgetésükbe, lefeküdtek,mikor már velem ismerkedett. Mondjam el neki? Már többször volt veszekedés a múlt miatt. Nem az zavar hogy ezek megtörténtek,(mert már sok hazugság kiderült a múltról) hanem hogy eltitkolja.

Figyelt kérdés

2023. júl. 17. 03:43
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Ezert kar veszekedni, en szakitanek a helyedben.


Az meg hogy amig nem voltatok hivatalosan egyutt mit csinalt nem rad tartozik...

2023. júl. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
#1 persze, hivatalosan semmi köze hozzá, de én sem kérnék olyan emberből, aki két randink között mással dugott. Az randizási időszak időszak után se lesz hűségesebb. Na meg miután már más dolgokban is hazudott, kérdező, engedd el.
2023. júl. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Nincs olyan hogy "lánybarátom" meg "fiúbarátom". Itt mindig többet akar az egyik. Igen le lehet pontozni de ezek a kérdések mindig ezt igazolják. De kérdésedre válaszolva én szakítanék azonnal.
2023. júl. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
3-ast adom.
2023. júl. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a felfogás itt, hogy randi időszakban nyugodtan lehet kefélni fűvel-fával? Mióta lett elfogadott, hogy randizik valaki, elmegy vacsorázni, kézenfogva sétálgatnak, elcsattannak az első csókok, majd mindenki hazamegy és másnap elmegy dugni valaki máshoz?
2023. júl. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz boldogtalan, szar életet, akkor szakítasz vele. Minek neked egy olyan ember, akinek semennyire nem vagy fontos?
2023. júl. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

5 ez a mai társadalom...

Nekem se fér bele az ilyen. Kiderül majdnem olyan, mint a megcsalás...egyből dobom.

Pedig nekem is vannak férfi barátaim és 15 éve működik.

2023. júl. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Narcisztikus a pasid. Dobd ki!!
2023. júl. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem is szakits vele.

De latod milyen jo kutakodni, ha nem tetted volna meg akkor meg mindig vele lennel. Sokan szoktak irni, hogy magánszféra es milyen hatalmas bun, ha valaki nyomoz a masik utan. Aztan tessek, mindig igy derul ki minden.

Egyet fontos tudni, aki keres az talal. Igy állj a tobbi kapcsolatodhoz is, de ezt most zard le.

2023. júl. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
És azóta vajon hányszor keféltek a lány "baráttal"?
2023. júl. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!